خبرهای داغ:
سردار مهدوی بر مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات پیشروی کشور تاکید کرد و گفت: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی امنیت و اقتدار ملی را برای ما به ارمغان می‌آورد و پیشرفت و توسعه کشور را به همراه دارد.
کد خبر: ۹۵۷۶۸۲۹
|
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) خراسان جنوبی امروز در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستای دلاکان، شهرستان قاینات، ضمن گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف زیرساختی، برخورداری مردم از انرژی های آب، برق، گاز و راه ارتباطی مناسب هرگز با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست؛ در دوران قبل از انقلاب اسلامی، مردم از حداقل‌های رفاهی و معیشتی در کشور بی بهره بودند.

وی، برخورداری از امکانات رفاهی و پیشرفت‌های امروز کشور را از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: پیشرفت‌های علمی، پزشکی، درمانی، زیرساختی و انرژی در کشور بدنبال تشکیل انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا و ایستادگی و مقاومت جانبازان، ایثارگران و رزمندگان اسلام در برابر دشمنان در این ۴۵ سال بدست آمده است.

سردار مهدوی افزود: تکیه بر توان داخلی، خودباوری و استقامت در برابر دشمنان رسالت ما در ادامه مسیر انقلاب و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، امام راحل و انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) با بیان اینکه انقلاب کردیم که روی پای خود بایستیم و به بیگانگان وابسته نباشیم، گفت: با وحدت، همدلی، انسجام، تعامل و هم افزایی آحاد جامعه است که می‌توان مشکلات کشور را حل کرد و به توسعه و پیشرفت همه جانبه رسید.

وی ادامه داد: امروز به واسطه وحدت و همدلی که دولت انقلابی و مردمی سیزدهم بین دستگاه‌ها و بخش‌های دولتی ایجاد کرد باعث شد تا بسیاری از پروژه‌های راکد و بر زمین مانده در سراسر کشور به بهره‌برداری برسد، واحد‌های تولیدی و صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگردد.

سردار مهدوی بیان کرد: اگر در کشور وحدت و همدلی، تعهد و دلسوزی، وفاداری به نظام اسلامی و انقلاب، تکیه بر توان داخلی باشد؛ پیشرفت‌های همه جانبه حاصل خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) ادامه داد: هر زمان نگاه ما به توان داخل کشور، جوانان مومن و انقلابی بود پیشرفت حاصل شد، بنابراین باید دست در دست هم و با حمایت از مسئولان خادم و انقلابی کشور برای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی حرکت کنیم.

وی به انتخابات پیشرو در کشور اشاره کرد و گفت: برای رسیدن به استقلال، ایستادن روی پای خود و خودکفایی حضور همگان در عرصه‌های مختلف کشور لازم و ضروری است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان، بر مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات پیشروی کشور تاکید کرد.

سردار مهدوی با اشاره به فرمایشات دیروز رهبر معظم انقلاب در اهمیت مشارکت در انتخابات، گفت: مشارکت بالا در انتخابات باعث اقتدار ملی است و اقتدار ملی است که امنیت را رقم می‌زند.

وی اظهار داشت: حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی امنیت و اقتدار ملی را برای ما به ارمغان می‌آورد و پیشرفت و توسعه کشور را به همراه دارد.

سردار مهدوی بر انتخاب افراد اصلح و کارآمد در انتخابات پیشروی کشور تاکید کرد و گفت: با حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد کارآمد و شایسته می‌توان مشکلات کشور و منطقه را حل کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار