خبرهای داغ:
آیین گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات در سپاه و عملیات پیروزمندانه والفجر 8 در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۷۸۰۷۸
|
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: این مراسم بمناسبت 20 بهمن روز حفاظت اطلاعات در سپاه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات والفجر 8 در حسینیه امام خمینی(رحمت الله علیه) تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام باحضور فرماندهان، رزمندگان و یادگاران و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برگزار شد.

سردار اکبری افزود: رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری در قالب تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام بعنوان جناح دار در عملیات والفجر 8 ایفای نقش کردند که یکی از افتخارات دوران دفاع مقدس برای این یگان محسوب می شود.

وی، تصریح کرد: رزمندگان با رعایت اصل غافلگیری و حفظ اطلاعات از دشمن، عملیات والفجر 8 را در 20 بهمن ماه سال 1364، با رمز «یا فاطمه الزهرا» درمنطقه فاو  و عبور رزمندگان از رودخانه خروشان اروند شکل گرفت.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات والفجر 8 و تبریک روز حفاظ اطلاعات در سپاه، گفت: یکی دیگر از افتخارات مردم استان چهارمحال و بختیاری، بیعت با حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) در 20 بهمن 1357 می باشد و ان شاءالله در 22 بهمن و انتخابات امسال نیز بار دیگر دشمنان را با حضور خود غافلگیر خواهند کرد.

گفتنی است؛ در این مراسم سردار احمد عبدالله زاده از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از رشادت های رزمندگان اسلام و تبیین نقش حفاظت اطلاعات در عملیات والفجر 8 پرداخت.

شایان ذکر است؛ اجرای سرود، پخش کلیپ و نماهنگ و تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و حفاظتی از دیگر برنامه های آیین گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر 8 و روز حفاظت اطلاعات در سپاه بود که در حسینیه امام خمینی(رحمت الله علیه) تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد.

ارسال نظرات