رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چابهار گفت: ۳۰ نفر از دانش آموزان مدرسه امام خمینی(ره) این شهرستان در اردوی فرهنگ کار و کارآفرینی شرکت کردند.
کد خبر: ۹۵۷۸۴۵۸
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

 به گزارش خبرگزاری بسیج چابهار؛ اسلام زهروزهی اظهار کرد: برگزاری اردوهای ترویجی با موضوع فرهنگ کار و کارآفرینی و تعاون از برنامه های ثابت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چابهار است که با همکاری آموزش و پرورش و مدیران واحدهای تولیدی و تعاونی ها در طی سال انجام می‌شود.


وی افزود: در گراميداشت ایام الله دهه مبارک فجر و اجرای برنامه های کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر چابهار، اردوی فرهنگ کار با حضور دانش آموزان مدرسه امام خمینی(ره) شهرستان برگزار شد.


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چابهار گفت: طی این اردو، دانش آموزان از "شرکت کیمیا تیس" تولید کننده مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده بازدید و با فرایند تولید محصول آشنا شدند.


زهروزهی اظهار کرد: ترویج فرهنگ کار و اهمیت کار در استان بیش از هر زمانی ضروری است و نیاز به احساس مسئولیت و هماهنگی و همکاری بیشتر دارد.


وی افزود: فرهنگ کار به عنوان شیوه زندگی، نقش اساسی در ارتقای سطح پویایی جامعه دارد و به همین دلیل در کنار اشتغال و تولید باید به حوزه فرهنگی و اجتماعی افراد نیز توجه شود.

ارسال نظرات