عضو فق‌های شورای نگهبان:

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن «آری» مجدد به نظام اسلامی است

آیت‌الله «خاتمی» حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را «آری» مجدد به نظام اسلامی دانست و گفت: حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رای تکمیل‌کننده این حماسه است.
کد خبر: ۹۵۷۸۵۹۳
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۱

 

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن «آری» مجدد به نظام اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان ، آیت‌الله «سید احمد خاتمی» عضو فقهای شورای نگهبان امروز در اجتماع باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت با اشاره به حماسه‌های فراموش‌ناشدنی مردمان دیار میرزاکوچک جنگلی در صحنه‌های حساس انقلاب اظهار کرد: حماسه گیلانیان در سال ۱۳۸۸ که یک روز زودتر از سایر استان‌ها برای مقابله با فتنه به میدان آمدند در ذهن‌ها ماندگار است.

 

وی با بیان اینکه مردمان گیلان ولایتمداری خود را در حساس‌ترین لحظات نشان دادند افزود: سیمای گیلان سیمای وفاداری است و این آمدن‌ها و ایستادگی‌ها پیام قرآنی دارد و این حضور بالاترین پشتوانه برای نظام اسلامی محسوب می‌شود.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن «آری» مجدد به نظام اسلامی است

آیت‌الله خاتمی با تاکید بر اینکه مردم صاحب انقلاب هستند اظهار کرد: هر گام در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع عمل صالح و تعظیم شعائر است چراکه پرچم دین خدا و معنویت را بلند کرده‌اند؛ این آمدن‌ها در واقع بیعت با امام راحل، شهدا و حاج قاسم سلیمانی است که فرمود ایران حرم است و با حفظ این حرم، دیگر حرم‌ها نیز حفظ خواهد شد.

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه پرچم شهیدان همچنان در اهتراز است و این ملت اجازه نخواهند داد که این پرچم بر زمین بیفتد افزود: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، "آری" مجدد به نظام اسلامی است.

 

وی به تصویری از ایرانِ پیش از انقلاب اشاره و عنوان کرد: طاغوت، بردگی را به عزت و شرف ترجیح می‌داد و برده انگلیس و آمریکا بود، بازجویان ساواک نیز تا مرز کشتن مخالفان خود را می‌زدند و شکنجه می‌کردند؛ افرادی که طاغوت را شناخته باشند قدر این انقلاب را می‌دانند.

 

عضو فقهای شورای نگهبان اخلاق‌ستیزی، حیاستیزی و مردم‌ستیزی را از ویژگی‌های بارز رژیم شاهنشاهی دانست و افزود: عفت برای طاغوت معنا نداشت و همواره سعی در تحقیر ملت بزرگ ایران داشتند و برای رأی مردم نیز ارزشی قائل نبودند البته در دوران قاجار هم وقتی می‌خواستند از کسی تعریف کنند می‌گفتند ایشان از نوکر‌های خوب ماست که نشان می‌دهد برای مردم ارزشی قائل نبودند.

 

آیت‌الله خاتمی با تاکید بر ضرورت یادآوری ایام‌الله‌ها و نعمت خدا بر مردم تصریح کرد: راهپیمایی مردم در یوم‌الله ۲۲ بهمن در واقع شکر نعمت آزادی، استقلال، حاکمیت دین و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است.

 

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: دشمنان و استکبار جهانی درصدد است تا انتخابات ۱۱ اسفند را تبدیل به رفراندوم ضدنظام کند و لذا همه باید هوشیار باشیم چراکه هدف دشمن، حضور کمرنگ و نیامدن مردم پای صندوق‌های رأی است، اما مردم ولایی ان‌شاءالله حضوری پرشور و باشکوه در انتخابات خواهند داشت و توصیه می‌کنم صبحِ روز انتخابات با وضو و طهارت به قصد احیای نام و راه شهیدان پای صندوق رای حاضر شوید و فرد اصلح را انتخاب کنید و بدانید حضور پای صندوق‌های رای تکمیل‌کننده این راهپیمایی است.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن «آری» مجدد به نظام اسلامی است

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن «آری» مجدد به نظام اسلامی است

ارسال نظرات
آخرین اخبار