امام جمعه بندر دیلم در جمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، زنده کردن کرامت و عزتمندی مردم ایران را مهم‌ترین ثمره و حاصل انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ عنوان کرد.
کد خبر: ۹۵۷۸۵۹۹
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷

ثمره انقلاب اسلامی، زنده کردن کرامت انسانی مردم ایران بود

به گزارش خبرنگار بسیج از دیلم، سخنران این مراسم در ادامه اظهار کرد:  دلیل دشمنی مستکبران و جنایتکاران دنیا با نظام اسلامی و انقلاب، ایستادگی و مقاومت امام راحل، رهبر معظم انقلاب و مردم ولایت مدار جمهوری اسلامی در برابر زیاده خواهی ها و تجاوزهای قدرت های زورگو و ستمگر در دنیاست.

حجت السلام‌ اسدی گفت: یکی از دلایل سقوط رژیم پهلوی ایجاد فاصله طبقاتی و بی عدالتی و فاصله گرفتن خاندان پهلوی با مردم بود و همین عامل باعث تنفر و انزجار ملت ایران نسبت به حکومت پهلوی در آن زمان گردید.

وی وابستگی رژیم پهلوی به قدرت های ظالم و فاسد را یکی از علل سقوط حکومت پهلوی دانست و گفت: خدمات و رابطه جمهوری اسلامی با مردم قابل قیاس با حکومت منحوس پهلوی نمی باشد و در نظام اسلامی اقشار مختلف مردم به راحتی از مسئولین، مدیران و حتی حکومت و دولت بصورت آزادنه و بدون هیچ واهمه و ترسی انتقاد میکنند و همه اینها از برکات نظام و انقلاب اسلامی است که ما باید قدردان آن باشیم‌.

امام جمعه دیلم از دیگر کینه توزی ها و دشمنی های مستکبرین و در راس آن آمریکای جنایتکار با ملت بزرگ ایران را تهاجم فرهنگی و هجمه به باورها و عقاید مردم و نسل جوان و نوجوان ما عنوان کرد و گفت: هر چند دشمنان ما در همه زمینه ها از جمله اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... تمام تلاش و کوشش خود را میکنند که ما را تسلیم کنند اما با اراده پولادینی که در مردم و مسئولین کشور ما وجود دارد به فضل الهی این توطئه های آنها بی نتیجه و خنثی خواهد شد‌.

 

ارسال نظرات