فرمانده سپاه فومن در راهپیمایی ۲۲ بهمن بخش سردار جنگل این شهر حضور پرشور مردم را ناامیدی توطئه‌های دشمن انقلاب بیان کرد.
کد خبر: ۹۵۷۸۷۲۸
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷

 

انقلاب اسلامی آغازی بر پایان ظلم و استبداد بود .

به گزارش خبرگزاری بسیج فومن ، فرمانده سپاه ناحیه فومن در جمع مردم ولایتمدار بخش سردار جنگل در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ۴۵ امین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره ۴۱۰شهید شهرستان فومن و ۷۲ شهید بخش سردارجنگل ،دنیا را نظاره گر حماسه پرشور و بینظیر و رزمایش بزرگ مردمی در سرتاسر ایران اسلامی بیان کردو گفت: مردم ولایتمدار فومنی با وجود تلاش بی امان و پرهزینه رسانه ای دشمن , بار دیگر دشمنان انقلاب و ولایت را همانند ۴۵ سال گذشته ناامید کردند.

 

سرهنگ پاسدار محسن جعفری انقلاب اسلامی را محصول انقلاب علوی و فاطمی ومکتب امام برگرفته از عاشورای حسینی دانست و گفت:نقلاب اسلامی آغازی بود بر پایان ظلم و استبداد و در این مکتب انسان ساز ، رشدوتعالی جوانان و نقش آفرینان در انقلاب و دفاع مقدس توسط آن پیر فرزانه و معمار کبیر انقلاب امام(ره) شکل گرفت.

 

 وی با اشاره به حادثه تروریستی کرمان مهترین ویژگی انقلاب اسلامی ایجاد امنیت و اقتدار را بیان کردو افزود: انقلاب اسلامی با جانفشانی شهدا امنیت و اقتدار را تامین کرده است .

 فرمانده سپاه فومن با تاکید به جهادتبیین به ویژه برای جوانان با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی تصریح کرد:رسانه های دشمن ذلت و خواری و سرخوردگی و استبداد زمان طاغوت را بصورت وارونه برای جوانان و نوجوانان و نسلی که آن دوران را ندیده ، زیبا و موفق معرفی می کنند لذا باید با جهاد تبیین ، حقیقت تلخ تاریخی دوران طاغوت و استبداد واستثمار و تحت سلطه استعمار ، و وابستگی محض به بلوک شرق و غرب را برای این نسل بیان کرد .

 وی مهمترین عامل بازدارندگی و عقب راندن دشمن، قبل ازدستاوردهای بینظیر دفاعی و نظامی وموشکی سپاه و نیروهای مسلح ، روحیه پایداری و ایستادگی و مقاومت و شهادت طلبی و ظلم ستیزی مردم همیشه در صحنه و قهرمان و ولایت مدار ایران اسلامی بیان کرد.

سرهنگ جعفری از نقش آفرینی مردم در انقلاب و وحدت کلمه گفت و خاطر نشان کرد: مردم فلسطین با عملیات طوفان الاقصی و دربرابر کشتار بیشمار رژیم صهیونسیتی موجب بیداری همه مسلمانان و مردمان آزادی خواه جهان شده اند .

وی مهمترین عرصه کنونی را عرصه انتخابات عنوان کرد و گفت: دشمن با تبلیغ بی اثر بودن انتخابات در تلاش است که مشارکت حداکثری کاهش دهد که با اولویت افزایش مشارکت حداکثری در انتخاب اصلح باید همت داشت.

ارسال نظرات