به همت تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) شاندیز برای اولین بار مسابقات تیر اندازی بانوان بخش شاندیز در سالن تیر اندازی موقوفه قرآنی شهدای شاندیز برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۷۸۸۲۱
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از طرقبه شاندیز: ‌همزمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و به همت بخش تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) شاندیز برای اولین بار مسابقات تیراندازی بانوان بخش شاندیز در سالن تیر اندازی موقوفه قرآنی شهدای شاندیز برگزار شد.

بنابراین گزارش: در این مسابقات که در محل سالن تیراندازی موقوفه قرآنی «شهدای شاندیز» برگزار شده حدود ۳۰ نفر متسابق از بانوان بخش شاندیز به رقابت  پرداختند.

با حضور مدیر بسیج خواهران ناحیه طرقبه شاندیز، امور بانوان فرمانداری، امور بانوان بخشداری و امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان در محل برگزاری مسابقات، در پایان مسابقات به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا شد.

از بخش های حاشیه ای جذاب و جالب مسابقات تیراندازی، اجرای مسابقه بصیرتی در سالن تیراندازی با موضوع تاریخ معاصر ایران بود تا متسابقین که در انتظار رسیدن نوبت مسابقه تیراندازی بودند از فرصت فراهم شده بهترین استفاده را داشته باشند و در این مسابقه علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی جوایز هم دریافت کردند.

همچنین حلقه صالحین اعضای شورای حوزه بسیج خواهران شاندیز هم در این مکان برگزار شد تا هم خانمها از بیکاری حوصله شان سر نرود و هم از فرصت ها استفاده شود.

در کنار این مسابقات و برنامه های جذاب برای خانمها، سالن اتاق بازی برای بچه ها فراهم شده بود که بچه ها هم سرگرم شدند در پایان برنامه ها به بچه ها هم هدیه داده شد به دختران کش و گل سر و به پسران مدادرنگی و تراش فانتزی تا خاطره خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها