معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه شورای حل اختلاف قوه قضاییه:
معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه شورای حل اختلاف قوه قضاییه گفت: آثار آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران طی چهل سال اخیر در منطقه هویدا شد و مردم ایران صدای رسای مبارزه با استکبار را در منطقه گسترانده است.
کد خبر: ۹۵۷۹۰۱۳
|
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی صادقی صبح امروز در سخنرانی یوم‌الله ۲۲ بهمن مردم ایلام، اظهار کرد: مردم فلسطین و مبارزان محور مقاومت با تاسی از مردم ایران اسلامی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، مجاهدت و مبارزه به‌جای مذاکره و عقب‌نشینی را رمز پیروزی در برابر اشغالگران و ایادی دست‌نشانده آن‌ها می‌دانند و بدون شک عامل پیروزی جبهه مقاومت طی‌کردن مسیر ترسیمی از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان ولی‌امر مسلمین جهان است.

 

وی افزود: ولایت‌فقیه با سخنرانی‌ها و پیام‌های خود راه درست آزادگی را به مسلمانان مبارز نشان داده و موجب اتحاد تمام مبارزان مسلمان اعم از شیعه و سنی با هر مذهبی شده است و تمام رزمندگان اسلام زیر یک پرچم و به رهبری ولی‌فقیه گردآمده‌اند.

 

معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه شورای حل اختلاف قوه قضاییه یادآور شد: دشمن از همان بدو پیروزی انقلاب حیله، فتنه، دسیسه و فشارهای زیادی برای تسلیم کردن ملت و مسئولان بر ایران تحمیل کرد؛ اما مقام معظم رهبری و مردم با ادامه مسیر امام راحل فتنه‌ها و فشارها را یکی پس از دیگری خنثی کردند.

 

وی ادامه داد: ۴۰۰ پایگاه نظامی و جاسوسی آمریکایی باهدف ضربه‌زدن به ایران اسلامی و جبهه مقاومت در منطقه فعال است و همچنین گروهک‌های دست‌نشانده آمریکا از جمله داعش، طالبان و اسرائیل و برخی حکام خودفروخته و مرتجع عرب نیز مجری فرامین و دستورات آمریکا در منطقه هستند.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادقی اضافه کرد: مردم کشور همواره در برهه‌های حساس، پای انقلاب بوده و ایستاده‌اند و انقلاب اسلامی در طول ۴۰ دهه گذشته رویش‌های زیادی از بین جوانان و نوجوانان داشته است و مردم در همه حال بابصیرت‌تر از گذشته با وجود مشکلات و سختی‌ها، پای نظام و دفاع از آرمان‌های انقلاب مانده‌اند.

 

وی بیان کرد: مردم ایران در مبارزات خود با رژیم طاغوت دین خدا را حمایت کردند و خداوند نیز با نصرت خود انقلاب آنها را به پیروزی رساند و اکنون مردم منطقه نیز با الگوگیری از انقلاب ایران، راه مبارزه را به‌جای سازش، تسلیم و مذاکره در پیش گرفته‌اند و پیروزی‌های پی‌درپی آنها ثمره اتکا به خداوند، تاسی از انقلاب مردم ایران و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و ولی‌فقیه است.

 

معاون فرهنگی و رئیس مرکز توسعه شورای حل اختلاف قوه قضاییه، گفت: آثار آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران طی چهل سال اخیر در منطقه هویدا شد و مردم ایران صدای رسای مبارزه با استکبار را در منطقه گسترانده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار