خبرهای داغ:
شاهرود_ فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری متهمی که باشیوه سرمایه گذاری در بازار نفت ۳۰۰ میلیارد ریال از ۴۰ شاکی در شهرستان شاهرود کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۹۵۷۹۱۱۶
|
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴

کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی بازار نفت در شاهرودبه گزارش خبرنگار بسیج، سرهنگ علیرضا شائینی گفت: در پی مراجعه تعدادی مال باخته به کلانتری کلاته خیج شهرستان شاهرود مبنی بر اینکه فردی با ترفند سرمایه گذاری در بازار نفت مبلغ قابل توجهی از آنان کلاهبرداری کرده است به سرعت پرونده تشکیل و بررسی آن در دستور کار ماموران قرار گرفت.
او با بیان اینکه پلیس در تحقیقات فنی و تخصصی دریافت که فرد کلاهبردار با شیوه‌های متعددی به افراد وعده داده که با سرمایه گذاری در بازار نفت به سود بسیار زیادی خواهند رسید اضافه کرد: در این ترفند مالباختگان هر گونه اموال منقول و غیر منقول خود را فروختند و به متهم پرداخت کردند.
به گفته شائینی بعد از گذشت مدتی خبری از سود رویایی نشد و مالباختگان متوجه شدند فرد کلاهبردار ۳۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده و متواری شده است.
این مقام ارشد انتظامی شهرستان شاهرود به فعالیت‌ها و زحمات شبانه روزی ماموران در راستای شناسایی متهم اشاره کرد و اظهار داشت: سرانجام پیگیری‌های مستمر پلیس نتیجه داد و ضمن شناسایی کلاهبردار فراری طی عملیات غافلگیرانه‌ای در مخفیگاهش دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اعتراف متهم و تکمیل و ارسال پرونده به دادسرا خبر داد و خاطرنشان کرد پرداخت سود‌های غیر متعارف تحت عنوان سرمایه گذاری یکی از شگرد‌های رایج کلاهبرداران است و لازم است شهروندان در این زمینه دقت نظر بالایی داشته باشند و به راحتی فریب وعده‌های پوچ افراد ناشناس را نخورند.

ارسال نظرات