خبرهای داغ:
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در سطح استان کرمانشاه ۱۶۶۰ صندوق رای‌گیری داریم و به ازای هر صندوق یک بازرس وجود دارد.
کد خبر: ۹۵۷۹۷۲۵
|
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، علی صفدری در نشست توجیهی و آموزشی اعضای هیات های بازرسی انتخابات استان کرمانشاه که در سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد اظهار داشت: همانگونه که رئیس جمهور محترم فرمودند دولت هیچ نامزدی در عرصه انتخابات ندارد و از هیچ نامزدی هم حمایت نمی کند.

وی افزود: میزان برای هیات‌های بازرسی رای مردم است و در چارچوب قانون، با قدرت و قاطعیت از سلامت انتخابات و رای مردم به عنوان‌ حق الناس دفاع خواهیم کرد.

ریئس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان گفت: در سطح استان کرمانشاه 1660 صندوق رای‌گیری داریم و به ازای هر صندوق یک بازرس وجود دارد.

وی عنوان کرد: همچنین به ازای هر 15 صندوق رای یک سربازرس داریم و برای هر شهرستان حداقل یک بازرس ویژه داریم.

صفدری گفت: همچنین در همه شهرستان‌ها هیات بازرسی بر روند کارها در زمان تبلیغات نامزدها و روز رای گیری بر کار این بازرسان، نظارت و عملکردها را ارزیابی می کنند.

وی افزود: مجموعه تیم بازرسان برای سلامت فضای انتخابات و همچنین حفاظت از آرای مردم در روز رای گیری با تمام توان تلاش می‌کنند و تخلفات را قاطعانه متذکر می شوند.

ارسال نظرات