خبرهای داغ:
فرمانده انتظامی شیراز گفت: در یک عملیات ضربتی پلیس، سه گروگان صحیح و سالم آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
کد خبر: ۹۵۷۹۸۱۷
|
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی فارس، فرج شجاعی فرمانده انتظامی شیراز بیان کرد: بامداد امروز ۲۶ بهمن‌ماه در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهرک رکن آباد شیراز و متواری شدن گروگان‌گیرها، بلافاصله شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۳۰ رکن آباد در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی ۲۶ ساله با تهدید سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۸۰ ساله، وی و دو فرزند ۴۰ و ۴۵ ساله‌اش را گروگان و با همکاری دوستش(راننده) با سواری پژو پارس به منزل خود می‌برند.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: ماموران انتظامی سریعا تحقیقات خود را آغاز و مخفیگاه گروگان‌گیرها را شناسایی و با حضور به موقع در محل موفق شدند در کمتر از یک ساعت گروگان‌ها را صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان آزاد کنند.

شجاعی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر گروگانگیر (راننده) دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر همدستش که قبل از حضور پلیس متواری شده بود ادامه دارد، تصریح کرد: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد علت گروگانگیری اختلافات ملکی بوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و امنيت و ارتقا احساس امنيت شهروندان با هر نوع بی‌نظمي و سلب آسایش عمومی برابر قانون با مجرمان برخورد خواهد کرد.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
پر بیننده ها