رئیس سازمان صداوسیما در مراسم اختتامیه سومین جشنواره پویا نمایی و نمایش عروسکی کشور هویت محوری و عدالت گستری را به عنوان راهبرد‌های اصلی تولید آثار پویانمایی برشمرد.
کد خبر: ۹۵۷۹۸۷۵
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، رئیس سازمان صداوسیما گفت: این جشنواره نقطه عطفی در ارتقای کمی و کیفی برنامه هاست تا با تراز جهانی قابل رقابت باشد.

جبلی با بیان اینکه سرفصل‌های اصلی تولید پویانمایی کشور هویت محوری و عدالت گستری است، گفت: اگر چه با توسعه رسانه‌ها دسترسی به محتوا‌های دیگر فرهنگ‌ها برای کودکان و نوجوانان بیش از گذشته میسر شده، اما تلاش رسانه ملی تولید محتوایی متناسب با ذائقه و فرهنگ ایرانی - اسلامی است.

رئیس رسانه ملی تصریح کرد: دراین جشنواره در گفتگو با هنرمندان مهمترین مشکلات آنها احصا و برای رفع آنها تا جشنواره بعدی حداکثر تلاش انجام می‌شود.

کرمی استاندار سیستان و بلوچستان هم با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی و فرهنگی استان گفت: این پیشینه و این ظرفیت‌های اقتصادی به رشد و توسعه رفاه و فرهنگ مردم استان کمک شایانی خواهد کرد و با اجرای طرح‌های زیرساختی آینده از آن سیستان و بلوچستان خواهد بود.

مدیر کل سیستان و بلوچستان نیز با تشکر از عوامل و برگزارکنندگان، این جشنواره را فرصتی برای آشنایی هنرمندان با فرهنگ مردم خونگرم و مهمان نواز سیستان و بلوچستان و جغرافیای منحصر به فرد این خطه عنوان کرد.

 در این مراسم از تولیدات برتر حوزه های مختلف در دو هنر پویا نمایی و نمایش عروسکی با هدای جایزه و لوح تقدیر قدردانی شد

ارسال نظرات