فرماندار سنندج در گفتگو با  خبرگزاری بسیج کردستان:
حسن عسکری فرماندار سنندج گفت: تمام تلاش مجموعه دولت این بوده است که خدمات مهمی را در حوزه‌های مختلف با مشارکت مردم انجام دهد.
کد خبر: ۹۵۸۶۸۵۶
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۱

حسن عسکری فرماندار استان کردستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، با تبریک سال نو  اظهار داشت: در سال ۱۴۰۲ در مجموعه دولت تلاش بر این بود که بتوانیم خدمات بسیار خوبی را به مردم عزیز استان و هموطنان ارائه دهیم.


وی بیان داشت: در سال ۱۴۰۲ اتفاقات بسیار خوبی در شهرستان سنندج رقم خورد از جمله این برنامه‌ها برنام‌های فرهنگی جشنواره زاکران نبوی در شب میلاد پیامبر اکرم و جشنواره امت احمد بود که در بحث فرهنگی با حضور پر شور مردم بازتاب ملی داشت برگزار شد.


عسکری بیان داشت: در زمینه عمرانی با سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور محترم به شهرستان سنندج و در پی این سفر و استقبال پر شور مردم که در سطح کشور بی نظیر بود مصوبات بسیار خوبی به سرانجام رسید که در این مصوبات حدود ۱۴ همت که بیشترین بهره برداری از این مصوبات شامل شهرستان سنندج است به سرانجام رسید.


وی با اشاره به مهمترین اتفاق سفر ریاست جمهوری به استان افزود: اتصال شهرستان سنندج به خط ریلی کشور با تاکیدات دولت ۱۳ و با پیگیری‌های دلسوزانه استاندار استان این پروژه به بار نشست که طبیعتا در پیشرفت این استان نقش بسیار پر رنگ و حائز اهمیتی خواهد داشت.


فرماندار شهرستان سنندج در ادامه خاطر نشان کرد: در بحث توسعه روستایی و اقدامات شهری ودر بحث کشاورزی حدود هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی پایاب سد قشلاق در بحث آبیاری تحت فشار را به سرانجام رساندیم که این امر در حوزه کشاورزی شهرستان سنندج بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


عسکری در پایان با تقدیر از حضور پر رنگ مردم استان در بحث انتخابات افزود: برنامه ما برای سال جدید این است که خدمتگذاران صادق برای مردم عزیز استان باشیم و تلاش می‌کنیم در این سال اقدامات شایسته را برای مردم به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات