مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: اقدامات خوبی جهت استقبال از مسافران نوروزی و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان در ۳۸جایگاه منتخب منطقه انجام شده است.
کد خبر: ۹۵۸۶۹۸۷
|
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹

قربانعلی مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در زاهدان، در خصوص وضعیت ارائه خدمات در جایگاه‌های بنزین منطقه به مسافران نوروزی، افزود: اقدامات خوبی جهت استقبال از مسافران نوروزی و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان انجام شده تا بتوانند سوخت موردنیاز خود را به راحتی در جایگاه‌های منطقه زاهدان دریافت کنند.

وی بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌های منطقه جهت ارائه سوخت به مسافران نوروزی از طریق کارت اضطراری اختصاص یافته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان ادامه داد: کارت سوخت به مقدار کافی در ۳۸جایگاه منتخب منطقه وجود دارد و سوخت مورد نیاز نیز به مقدار لازم ذخیره سازی شده و اطلاع رسانی در خصوص اسامی جایگاه‌های دارای کارت سوخت اضطراری از طریق نصب بنر در جایگاه‌های سوخت و ورودی شهرها و چاپ و توزیع بروشور انجام شده است‌.

وی اظهار کرد: خدمات جانبی مورد نیاز از جمله سرویس بهداشتی، نمازخانه، فروشگاه، رستوران در مجتمع‌های خدمات رفاهی و جایگاه‌های سطح منطقه وجود دارد و ارائه خدمات می کنند.

مردانی یکی از شاخصه‌های خوب مردم سیستان و بلوچستان را مردم‌داری و مهمان نوازی عنوان کرد و گفت: به منظور استقبال بهتر از هموطنان در سفرهای نوروزی، استراحتگاه بومی و سیاه چادرهای سنتی در کنار برخی از جایگاه‌ها توسط جایگاه داران منطقه نصب شده که علاوه بر تامین رفاه مسافران، جلوه بصری زیبایی در جایگاه‌ها ایجاد کرده است.

ارسال نظرات