خبرهای داغ:
فرمانده سپاه شوش گفت: مردم شوش در عرصه های مختلف حماسه آفریدند، میزبانی از زائران اربعین حسینی، برگزاری تعزیه هزاران نفری، حضور دشمن شکن در انتخابات ۱۱ اسفند بخشی از این حماسه ها هستند.
کد خبر: ۹۵۸۷۱۶۷
|
۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ؛ سرهنگ پاسدار سید عطاءاله موسوی فرمانده سپاه شوش در آیین گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین فتح المبین که در یادمان شهدای فتح المبین این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک تقارن حلول ماه رمضان و بهار طبیعت و نیز تسلیت وفات بزرگ بانوی اسلام حضرت خدیجه(سلام الله علیها) اظهار داشت: امروز دوم فروردین مصادف با سالروز عملیات بزرگ و غرور آفرین فتح المبین است.

وی افزود: عملیات عظیمی که در فروردین ۱۳۶۱ با پیروزی قاطع به اهداف خود رسید، این عملیات را می توان پلی میان عملیات ثامن الائمه که به شکست حصر آبادان انجامید و عملیات بزرگ بیت المقدس که آزادسازی خرمشهر را در پی داشت، دانست.

سرهنگ موسوی با اشاره به این گزاره که عملیات فتح المبین به رزمندگان اسلام باور پیروزی داد، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در توصیف این عملیات می فرماید: وقتی که فتح المبین اتفاق افتاد، در چند روز یک پیروزی بزرگ در آن صحنه به آن عظمت به دست نیروهای همین ملت، نیروهای مسلح همین کشور و وفاداران صمیمی انقلاب پدید آمد و ارکان تفکر استکبار جهان متزلزل شد.


وی در ادامه گفت: خداوند متعال را شاکرم برای نعمت خدمتگزاری به مردم خطه ی فتح المبین،مردم بزرگ شهر پیامبر خدا حضرت دانیال علیه السلام ، مردمی که در سال ۱۴۰۲ حماسه آفریدند.

سرهنگ پاسدار سید عطاءاله موسوی عنوان کرد:میزبانی عاشقانه از زائران اربعین حسینی، تعزیه های هزاران نفری و عرض ارادت به پیشگاه اهل بیت (علیهم السلام) در دهه محرم، حضور حماسی در راه پیمایی ۲۲ بهمن، حضور باشکوه ،دشمن شکن و لبیک به ندای مقام عظمای ولایت در انتخابات ۱۱ اسفند و میزبانی از راهیان نور بخشی از کارهای بزرگی است که با همدلی مردم و مسئولین به خوبی انجام شد.

فرمانده سپاه شوش خاطر نشان کرد: شوش شهر مواکب حسینی و یادمان های دفاع مقدس است و ما این دو را مایه افتخار و مباهات خود می دانیم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها