محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در بوشهر

جمعی از مردم از جمله دانشجویان بوشهری با تجمع کشتار زنان و کودکان در بیمارستان شفا غزه را محکوم کردند.
کد خبر: ۹۵۸۷۵۳۰
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۶

محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در بوشهر

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، در پی جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس، در بیمارستان شفا غزه که منجر به  شهادت رسیدن بیماران، کادر درمان و آوارگان فلسطینی در این بیمارستان شد شامگاه یکشنبه جمعی از مردم به ویژه دانشجویان بوشهری در محکومیت جنایات و کشتار در بیمارستان غزه، در میدان قدس این شهر تجمع کردند.

شرکت‌کنندگان در این تجمع ضمن انزجار خود از جنایات کودک‌کشان صهیونیستی خواستار برخورد قاطع مجامع بین‌المللی با جنایات این رژیم جعلی و جنایتکار شدند.

محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در بوشهر

تجمع کنندگان با شعارهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند و به مجامع بین‌المللی اعلام کردند تا کی باید نظاره‌گر این جنایات باشید.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان بوشهر در این تجمع ضمن محکوم کردن جنایات کودک‌کشان صهیونیستی اظهار داشت: بیمارستان شفا و محوطه آن به همراه بیماران، کادر درمان و آوارگان فلسطینی به‌ویژه زنان و کودکان که در آنجا پناه گرفته‌اند، در محاصره شدید و غیرانسانی ارتش تروریستی رژیم اشغالگر قدس قرار دارند و این رژیم با ارتکاب جنایات هولناک در این بیمارستان، برگ ننگین دیگری بر تاریخ حیات نکبت بار و فهرست سیاه جنایات خود افزوده است.

محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در بوشهر

حجت‌الاسلام اسماعیلی با اشاره به شکنجه، هتک حرمت و کشتار زنان فلسطینی محبوس در بیمارستان شفا غزه خاطرنشان کرد: باید اقدام مؤثر، قاطع و فوری از سوی دولت‌ها و نهاد‌های بین‌المللی در توقف این جنایات شود.

وی با بیان اینکه غزه در خط مقدم دفاع از اسلام قرار دارد تاکید کرد: این نسل‌کشی جنایت شوم و غیرقابل گذشت است و دشمنی رژیم صهیونیستی با اسلام ناب محمدی (ص) است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار