خبرهای داغ:
معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری خوزستان وظیفه مدیران برای تحقق شعارسال رافراهم‌سازی شرایط حضور مردم در بخش سرمایه‌گذاری دانست و گفت:هردستگاه دولتی بایدسه برنامه اولویت‌داروموثرمتناسب باشعار امسال اعلام‌کند.
کد خبر: ۹۵۸۸۱۰۲
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، محمد راضی جلالی در نشست تحقق شعار سال در استانداری خوزستان بیان کرد: رهبر فرزانه با نگاه هوشمندانه شعار امسال را نیز همچون چند سال اخیر با محوریت اقتصاد و تولید نامگذاری کردند.

وی با اشاره به اینکه در شعار امسال مشارکت مردم در جهش تولید بسیار مورد اهمیت است ادامه داد: از جمله اولویت‌های تحقق شعار امسال ماموریت‌گرایی جهادی و تلاش هوشمندانه است و همه دستگاه‌ها باید برای خود اولویتی را در این مسیر تعیین کنند.

راضی جلالی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت نخبه‌ها در این مسیر استفاده کرد افزود: تحقق این شعار یک‌تکلیف است و متاسفانه یکی از مشکلات عمده در مسیر سرمایه‌گذاری استان ناهماهنگی بین دستگاه‌های مختلف است، باید این ناهماهنگی‌ها به حداقل برسد تا برای تحقق شعار سال گام‌های موثری برداشته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اولویت بعدی را رفع موانع توسعه اقتصادی استان نام برد و اظهار کرد: در مواردی اعتماد مردم برای سرمایه‌گذاری از بین رفته که باید این اعتماد با تلاش مدیران دستگاه‌ها برگردانده شود.

وی مشکل بعدی در مسیر سرمایه‌گذاری را لزوم دریافت ۳۲ استعلام دانست و گفت: طبق دستور معاون اول رییس جمهور استعلامات برای سرمایه گذاری باید در مدت ۱۵ روز ارائه شود.

راضی جلالی ادامه داد: برای استفاده از روش‌های هوشمند به منظور اجرای شعار سال باید از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های استان استفاده کرد.

وی تاکید کرد: هر دستگاه باید سه برنامه اولویت‌دار و موثر برای تحقق شعار امسال اعلام‌کند تا با جمع‌بندی این برنامه‌ها نقشه‌راه خوزستان در این خصوص تهیه شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها