بزرگترین دست آورد انقلاب از دیدگاه فرمانده سپاه ناحیه اردل
سرهنگ پاسدار سید عقیل موسوی فرماندهی سپاه ناحیه اردل در نشست خبری خود در سپاه ناحیه اردل بزرگترین دستاورد انقلاب را همراه بودن مسئولين و مردم دانست.
کد خبر: ۹۵۸۸۲۴۲
|
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷
مسئولینی که در کنار مردمند

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری شهرستان اردل موسوي با اشاره به نحوه نامگذاري شعار سال‌هاي گذشته توسط رهبری انقلاب و توجه به توليد به عنوان مهمترين رکن شعارهاي يک دهه گذشته مقام معظم رهبري، ادامه داد: بايد با تحقق شعارهاي اخير ضمن مانع زدايي‌ها از توليد پشتيباني‌هاي همه جانبه صورت بگيرد.

وي با بيان اينکه هر زماني که به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در کشور عمل کرديم شاهد شکوفايي و پيشرفت‌هاي گسترده بوديم، افزود: ايران اسلامي هم اکنون در مسير رشد و توسعه و تعالي قرار دارد که مقام معظم رهبري هم فرمودند که به قله نزديک شديم که براي ارتقا موقعيت فعلي بايد همه ارکان نظام بيشتر از گذشته اهتمام داشته باشد.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل به دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران اشاره کرد و افزود: جدا نبودن مردم از  مسئولين يکي از مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي است که اين دستاورد باعث همدلي بين آحاد جامعه و رفع نقاط ضعف مديران و پيشبرد قابليت هاي دولت ها و کشور در طول چند دهه انقلاب شد.

وي با بيان اينکه در حوزه اقتصادي راه زيادي را طي کرديم اما همچنان ضعف هايي در اين عرصه موجود است، با اشاره به ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي زياد کشور در حوزه اقتصادي عنوان کرد: بهره‌برداري از ظرفيت‌ها راهگشاي مشکلات اقتصادي است و حمايت از توليد داخلي و دانش بنيان مي‌تواند کشور را به يک قدرت اقتصادي مبدل کندکه براي حل اين مشکلات در اين عرصه، مشارکت مردم و تلاش مسئولين ضرورري است.

ارسال نظرات