زنجان-ویژه برنامه های لیالی باعظمت قدر با هدف تبیین اهمیت این شب ها و تاثیر معنوی توسل در این ایام ، تشریح سیره  امیرالمومنین(ع) در طول حیات با برکتشان همزمان با شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از شبکه اشراق و رادیو استان زنجان پخش خواهدشد.
کد خبر: ۹۵۸۸۲۹۱
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴

ویژه برنامه های صداوسیمای زنجان همگام با نجوای شب زنده داران لیالی باعظمت قدر

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ویژه برنامه های لیالی باعظمت قدر با هدف تبیین اهمیت این شب ها و تاثیر معنوی توسل در این ایام ، تشریح سیره  امیرالمومنین(ع) در طول حیات با برکتشان همزمان با شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از شبکه اشراق و رادیو استان زنجان پخش خواهدشد.

 

 پخش زنده مراسم احیاء شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۳:۳۰  با سخنرانی حجت الاسلام موسوی امام جمعه قیدار از محل بقعه قیدار نبی(ع) شهرستان خدابنده آغاز و با قرائت دعای پر فیض جوشن کبیر  از شبکه اشراق ادامه خواهد یافت.

 

همزمان با شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) مراسم عزاداری و احیاء شب بیست و یکم با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان  از ساعت۲۳ و از صحن مطهر امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان بصورت زنده پخش می شود .

 

قبل از این مراسم ارتباط زنده aviwest  از ساعت۲۲ تا ساعت۲۳ از محل مسجد ولیعصر(عج) زنجان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی تقدیم حضور مومنان شب زنده دار خواهد شد.

 

مراسم احیاء شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان نیز با حضور خیل مومنان از ساعت ۲۳:۳۰ باسخنرانی حضرت آیت الله سید محمد حسینی زنجانی آغاز و با قرائت دعای جوشن کبیر از محل مسجد جامع زنجان بصورت مستقیم از شبکه اشراق پخش می شود.

 

گفتنی است نظیر این مراسم از محل هیات ثارالله، هیات فاطمیون و حسینیه اعظم زنجان در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست سوم ازساعت۲۳ هرشب بمدت ۱۸۰دقیقه از شبمه استانی صدا تقدیم شنوندگان عزیز خواهد شد.

 

قراعت دعای ابوحمزه ثمالی از ساعت ۲:۳۰ بامداد و برنامه از محراب تا معراج از ساعت ۲۱ شبهای قدر از دیگر برنامه های معاونت صدا در این ایام است. 

 

سایر برنامه های روتین و زنده شبکه های استانی سیما و صدا مانند ویژه برنامه های افطار و سحر، برنامه خانواده و جوان هم با دعوت از کارشناسان حوزه و دانشگاه ضمن تبیین ابعاد شخصیتی امام علی(ع)، آثار و برکات توسل در شبهای قدر را مورد بررسی قرار می دهند.

 

 

 

 

 

ارسال نظرات