فرماندار مریوان گفت: از ۲۸ اسفند پارسال تا ۹ فروردین امسال، ۴۱۹ هزار نفر وارد مریوان و ۱۴۱ هزار و ۸۷۴ مسافر نیز در اماکن اقامتی این شهرستان اسکان داده شده‌اند.
کد خبر: ۹۵۸۸۳۲۹
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان،فرماندار مریوان گفت: از ۲۸ اسفند پارسال تا ۹ فروردین امسال، ۴۱۹ هزار نفر وارد مریوان و ۱۴۱ هزار و ۸۷۴ مسافر نیز در اماکن اقامتی این شهرستان اسکان داده شده‌اند.اسماعیل احمدی فرماندار مریوان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کردتودی، اظهار کرد: از ۲۸ اسفند پارسال تا ۹ فروردین امسال، ۴۱۹ هزار نفر وارد مریوان و ۱۴۱ هزار و ۸۷۴ مسافر نیز در اماکن اقامتی این شهرستان اسکان داده شده‌اند.

وی از مسافران خواست قبل از مسافرت به مریوان، در بحث اسکان و یافتن اقامتگاه هماهنگی لازم را انجام دهند تا دچار مشکل نشوند و افزود: با این وجود تلاش می‌کنیم همه مسافران را در مراکز اقامتی مختلف جای دهیم.

فرماندار مریوان یادآور شد: بازار خرید ، دریاچه زریبار، روستای گردشگری دره‌تفی و سایت پرنده نگری زریبار، بیشترین آمار بازدید مسافران را در این شهرستان به خود اختصاص داده‌اند.

احمدی بر تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی تأکید کرد و ادامه داد: هموطنان می‌توانند از نمایشگاه صنایع دستی واقع در ورودی دریاچه زریبار مریوان نیز بازدید داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات