خبرهای داغ:
سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان بمناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای، این روز بزرگ و سرنوشت ساز را به مردم انقلابی و ولایت مدار تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۸۸۵۹۵
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ"

 

پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) و مجاهدت های مردم شریف ایران در بهمن ۵۷، در روز دوازدهم فروردین کامل شد؛ مردم مسلمان ایران با حضور آگاهانه و متعهدانه در اولین انتخابات آزاد تاریخ ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای اداره کشور انتخاب کردند.

 

در ۱۲ فروردین ۵۸ ملت غیور و همیشه در صحنه ایران با رأی ۹۸/۲ درصدی خود ساختار سیاسی، اجتماعی ایران را تغییر دادند و پس از ۲۵۰۰ سال نظام جمهوری اسلامی به جای نظام سلطنتی در ایران مستقر شد.

 

۱۲ فروردین روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و ارادۀ ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید روزی که بعد از قرن‌ها رنج و درد، جلوه‌ای از وعدۀخداوند تبارک وتعالی متجلی گشت. و ملت مسلمان ایران با فریاد رسا و بلند آری نظام اسلامی را تثبیت و سال‌ها مبارزه و جهاد وایثار خون پاک هزاران شهید لاله گون به ثمر نشست و اراده‌های راسخ و عزم ملی عموم قاطبه مردم، در تأیید انقلاب اسلامی و تثبیت حکومت اسلامی تجسم عینی گرفته، اولین نظام مردم سالار دینی در جهان متولد و رویش آیه‌های سبز انقلاب اسلامی و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی اولین ثمره نهال نوپای نظام اسلامی گشت.

 

سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی ( ع ) و گرامی داشت لیالی قدر، این روز تاریخی را به عموم مردم غیور ایران و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جهت پیشبرد اهداف نظام و تداومِ اقتدار و اعتلای نام و جایگاه ایران تبریک می گوید.

معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان

ارسال نظرات
پر بیننده ها