خبرهای داغ:
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ما در معرض یک جنگ رسانه‌ای گسترده از سوی دشمنان هستیم و باید دستگاه‌های فرهنگی در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار بگیرند.
کد خبر: ۹۵۸۸۷۴۳
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷

به گزارش  خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره به اینکه اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود افراد فاسد بر شما مسلط و دعای شما مستجاب نمی‌شود اظهار داشت: انسان باید از وجود منکر قلبا ناراحت شود و اگر شرایط فراهم بود تذکر لسانی بدهد و مرحله بعد امر به معروف و نهی از منکر به صورت عملی است که این وظیفه دستگاه‌های حکومتی است.

وی با اشاره به اینکه دین اسلام به شدت طرفدار شادمانی است و توصیه به غم و اندوه نمی‌کند بلکه غم و اندوه را نتیجه گناه می‌داند عنوان کرد: مراسمات خوبی برای ولادت اهل‌بیت (علیه‌السلام) برگزار می‌شود و شادمانی در عید نوروز سفارش شده است.

غفوری با بیان اینکه مسئولان باید برای برگزاری برنامه شاد حلال برنامه‌ریزی و مدیریت کنند تا مردم به سمت برنامه‌های شاد غیر حلال و غیر شرعی نروند بیان کرد: ما در معرض یک جنگ رسانه‌ای گسترده از سوی دشمنان هستیم و باید دستگاه‌های فرهنگی در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار بگیرند.

وی گفت: رسانه‌های انقلابی در عقب راندن دشمنان تلاش مضاعف داشته باشند زیرا اکنون به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ کنونی جنگ رسانه‌ای است و هر کسی که رسانه قوی‌تر داشته باشد موفق‌تر عمل خواهد کرد.

غفوری با اشاره به اینکه باید شب‌های قدر مورد توجه خاص قرار بگیرد و این مناسبت مذهبی اگر خوب درک شود بسیار نقش سازنده دارد و باید خود را برای ورود به این شب مهیا کنیم گفت: با دل پاک وارد این شب عزیز شویم و حق‌الناسی گردن ما نباشد.

وی با بیان اینکه امسال بین سالروز شهادت امیرالمومنین علی (علیه‌السلام) و روز طبیعت تطابق پیش آمده و این مراسم همزمان شده است عنوان کرد: مردم به طور حتم حرمت این روز را نگه می‌دارند.

امام جمعه کرمانشاه افزود: از مؤمنان درخواست داریم در این شب‌های پربرکت برای آزادی مردم مظلوم غزه دعا کنند زیرا دل همه مردم از این مصیبت‌ها مجروح و غمگین است.

ارسال نظرات