خبرهای داغ:
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در تجمع مردمی قزوینی ها در محکومیت جنایت اسرائیل؛
  سردار رفیعی آتانی گفت: انتقام شهیدان عزیزمان همچون انتقام شهید سردار سلیمانی جز با ازاله آمریکا محقق نمی شود همچنان که انتقام حسین بن علی(ع) جز با ظهور امام زمان(عج) محقق نمی شود. 
کد خبر: ۹۵۸۸۸۳۶
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۸

قزوین_ به گزارش بسیج در پی حمله موشکی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران و محل اقامت سفیر ایران در دمشق که عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ صورت گرفت و منجر به شهادت چند تن از مستشاران ایرانی شد، جمع زیادی از شهروندان قزوینی در محکومیت این اقدام تروریستی در مزار شهدای قزوین تجمع کردند.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این مراسم بیان کرد: آرمان شهیدان تحقق آرمان امام راحل است. برادران و خواهران و مسوولان که برای محکومیت جنایت رژیم غاصب اسراییل این ساعت شب، در کنار دارالشفای آزادگان و مزار شهدای عزیزمان تجمع کرده اید، آرمان امام عزیزمان این بود که مسأله فلسطین به مسأله اول دنیای اسلام تبدیل شود و جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کردند تا دنیای اسلام در این روز وحدت کلمه در دفاع از فلسطین و قدس عزیز داشته باشد. 

وی گفت: امروز به امام عزیزمان در کنار مزار مطهر شهدای گرانقدرمان می گوییم که این فرمایش ایشان امروز نه تنها مسأله اول جهان اسلام بلکه مسأله اول تمام جهان و آزادیخواهان شد و قدس و فلسطین صدر اخبار تمام جهان شد.

سردار رفیعی آتانی اظهار کرد: در این میان یک ملتی پرآوازه بوده و دست برتر دارد. امروز پرچمی که در دستان فرزندان شماست، پرچمی است که ملت ایران آن را علم کرد. ملت ایران مدافع ملت فلسطین و قدس هستند و باعث شدند تمام ملت های آزاده دنیا به میدان دفاع از فلسطین و قدس شریف بیایند. 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: سند پرافتخار ما شهدای عزیزمان هستند. شهدایی که امروز تقدیم این مقطع نورانی حفاظت و صیانت از قدس شریف شد چهره های برجسته سپاه پاسداران هستند. سردار زاهدی در کنار حاج حسین خرازی ستاره فروزان اصفهانی هاست. وی از دوران پرافتخار دفاع مقدس با جان بازی و پای قطع شده اش، پا به حریم دفاع از قدس نهاده است. 

وی افزود: شهید رحیمی صندوق اسرار حاج قاسم سلیمانی بود که سالیان سال در جبهه مقاومت همه آمادگی ها را برای حاج قاسم عزیز محقق کرد و دست پُر جبهه مقاومت بود. 

سردار رفیعی آتانی تصریح کرد: امروز تجمع شم مردم عزیزا برای خونخواهی از شهدای عزیز به حق است. کسی اهل سازش نیست و حق سازش ندارد. در روزی که میدان نبرد در دست شماست سازش معنا ندارد. با رصد یکسال گذشته بخوبی نمایان است که اسرائیل هرگز چنین روزی را تصور نمی کرد و گمان می کرد که جنگ را نهایتا در ده روز تمام خواهد کرد و با به میدان آوردن آمریکاییها در نبرد زمینی، پیروز میدان خواهد بود.  

فرمانده ارشد نظامی استان در ادامه یادآور شد: اما این وعده ولی امر مسلمین است که عمر اسراییل تمام می شود و این وعده در حال تحقق است و حتما سپاه پاسداران، نظام جمهوری اسلامی، نیروی بدون مرز قدس و نیروی مقاومت مثل گذشته آنها را پشیمان خواهد کرد. امروز اسرائیل از عراق و حشد الشعبی مورد هدف قرار می گیرد. امروز کشتی های آمریکایی با پرچم اسراییل و محتوای آمریکایی اسرائیلی در دریای سرخ مورد هدف قرار می گیرند و بنادر و باریکه و آبهای منتهی به اسرائیل، دیگر امان ندارند.

وی اضافه کرد: انتقام شهیدان عزیزمان همچون انتقام شهید سردار سلیمانی جز با ازاله آمریکا محقق نمی شود همچنان که انتقام حسین بن علی(ع) جز با ظهور امام زمان(عج) محقق نمی شود. اما ما در مسیر انتقام هستیم و با تدبیر عمل می کنیم و در این مسیر هرگز احساساتی نمی شویم و شما ملت عزیز خیالتان راحت باشد و بدانید که تا ما برادران پایدار شما زنده ایم و لباس مقدس سپاه بر تن ماست، هرگز به شما آسیبی نمی رسد و ما درست آنجایی که گمان نمی برند، به سراغشان می رویم، همچون گذشته که در کمینگاه ها به سراغشان رفتیم. 

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در ادامه ضمن تجلیل و تقدیر از غیرت مقدس مردم در خونخواهی شهدای عزیز عنوان کرد: مردم عزیز، پربارتر و پرتعدادتر از مراسمات گذشته، در روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به میدان حضور بیایید تا دریای مواج و پرعاطفه ملت ایران دشمنان را پشیمان کند. همچنان که در ۱۳ دی ماه در تشییع پیکر مطهر شهدای طریق القدس، حاضر شدید و آمریکایی های احمق در خیال واهی خود غرق شدند.

سردار رفیعی آتانی در پایان گفت: این حضور شما دو مخابره مهم داشت یک مخابره به خدای متعال که از خدا می خواهیم که به این ملت شریف عزت دهد و رزمندگان را برای صیانت از دین خدا یاری رساند و دومین مخابره به آمریکا و اسرائیل غاصب است که در روز حادثه در این کشور، هیچ کس اسیر صندلی مسوولیت نیست و این اجتماعی که امشب در مزار شهدای قزوین با حضور مردم غیور و مسوولان ارشد استان شکل گرفت، نشان داد که روز حادثه با هم و در کنار هم هستیم و پرقدرت بر این قرار هستیم که رهبر عزیزمان و فرماندهان مقتدرمان امر جهاد دهند و انتقام با ماست.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها