کانون بسیج پیشکسوتان مرکز مقاومت بسیج امام حسین(ع) دلوار به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر نمود.
کد خبر: ۹۵۸۸۸۹۱
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۲

پیام بسیج پیشکسوتان مرکز مقاومت امام حسین(ع)دلوار بمناسبت روزجهانی قدس

به گزارش خبرگزاری بسیج از دلوار، کانون بسیج پیشکسوتان مرکز مقاومت بسیج امام حسین(ع) دلوار به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای به همین مناسبت صادر نمود.

در این بیانیه ضمن قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین در ماه مبارک رمضان و در پیش بودن روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه رمضان آمده است: ((سبحان الذی أسری بعیده لیلا من المسجدالحرام الی المسجدالاقصی الذی بارکنا حوله لنریه من ایاتنا انه هوالسمیع البصیر)).
در ادامه این بیانیه می افزاید: روز جهانی قدس، تبلور بیداری جهان اسلام در برابر دشمنان ستمگر و روز استقامت و مبارزه مستضعفین در برابر مستکبران عالم و در رأس آن آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است.

روزی که به نمادی از مظلومیت و تظلم ملتِ در حصر و آواره فلسطین در برابر جنایت رژیم غاصبی تبدیل‌ شده که در طول تاریخ سیاهِ حیاتِ خود، دست به انواع قتل‌ عام‌ها، نسل‌کشی‌ها و جنایت‌ها علیه بشریت در سراسر جهان و مخصوصا اراضی مقدس اشغال‌ شده مسلمانان بویژه مردم مظلوم غزه زده است.
روزجهانی قدس، میراث و ابتکار بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران است،این روز به مثابه روزی سرنوشت ساز برای اتحاد جهان اسلام محسوب می شود تا ملت های مسلمان فریاد داد خواهی خود را درجهان طنین انداز کنند و همچنان علم مقابله باجهانخواران و دژخیمان را برافراشته نگاه دارند و در این بین انقلاب اسلامی ایران همواره پرچمدار حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده است.

امسال در حالی  ۴۵سال از تدبیر حکیمانه و مدبرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نام‌ گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار می‌گذرد که به فضل الهی از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت‌المقدس نزدیک‌تر هستیم و این رژیم در عمر خود هرگز گرفتاری‌های هولناکی چون امروز نداشته است.

در هنگامه‌ی فرارسیدنِ این روز بزرگ، یادگاران دفاع مقدس و پیشکسوتان مرکز مقاومت امام حسین(ع) دلوار همگام با سایر اقشار مردمی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت و با اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس شریف و آزادی فلسطین را فریاد زده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.

پایان خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار