خبرهای داغ:
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه کرمانشاه،گفت: بحمدالله و به‌ برکت انقلاب اسلامی، سطح کار پزشکی و درمانی در استان در سطح مطلوبی قرار گرفته و گردشگر درمانی در کشور به امری پذیرفته‌ شده تبدیل شده است.
کد خبر: ۹۵۸۸۹۷۶
|
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین «حبیب الله غفوری» در دیدار رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: پیش از انقلاب اسلامی ما محتاج پزشکان خارجی بودیم اما به‌ لطف خدا انقلاب اسلامی در تأسیس مراکز درمانی مهم و تربیت نیروی انسانی، سرمایه‌گذاری بسیار بزرگی انجام داده است تا جایی که پیچیده‌ترین جراحی‌های پزشکی اکنون در کشور قابل انجام است و از نقاط مختلف دنیا برای درمان در کشور ما حضور پیدا می‌کنند.

وی با مروری بر خدمات تلاشگران حوزه سلامت اظهار کرد: خدمت به مردم، خصوصاً نیازمندان، عبادت است و بنده به‌سهم خودم از زحمات همه پزشکان، کارکنان بیمارستان‌ها، اورژانس و مراکز درمانی تقدیر و تشکر می‌کنم و از خداوند متعال مسألت دارم که این زحمات و عبادت‌ها را به‌بهترین وجه ممکن قبول بفرماید.

امام‌جمعه کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه وضعیت حجاب در مراکز درمانی قابل قبول نیست، عنوان کرد: در خصوص مباحث فرهنگی در مراکز درمانی لازم است حدود الهی رعایت شود و اجرای قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام مراکز درمانی و مطب‌ها مورد تأکید قرار بگیرد که اگر چنین نباشد، رضایت خداوند، حضرت ولی‌عصر (ارواحنافداه) و رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) را درپی نخواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین غفوری افزود: بنا به‌ فرمودۀ صریح مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مراکز دولتی و مجموعه‌هایی که از حاکمیت مجوز می‌گیرند در اولویت رعایت قانون هستند و از آنجا که بی‌حجابی هم خلاف شرع است و هم خلاف قانون، باید باجدیت بیشتری از آن جلوگیری شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در ادامه این دیدار ضمن تسلیت به‌مناسبت شهادت جمعی از سرداران و سربازان وطن، انقلاب‌اسلامی و جبهه مقاومت به محضر قدسی حضرت ولی‌ عصر (ارواحنافداه)، رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و ملت شریف ایران، بیان کرد: طبیعی است که مسیر مبارزه، استقامت و ایستادگی در برابر کفر و ظلم، فداکاری و شهادت هم دارد. این شهدای عزیز خود مشتاق شهادت هستند، همانگونه که سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی فرزندان شهدا را قسم می‌داد که برای شهادتم دعا کنید.

ارسال نظرات