خبرهای داغ:
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین،شهادت علی آقابابایی در سوریه را تبریک و تسلیت گفت؛
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پیامی شهادت علی آقابابایی از اهالی شهرستان تاکستان استان قزوین که در حمله رژیم منحوس صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق به شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۵۸۹۱۸۴
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۸

قزوین_ به گزارش بسیج، سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پیامی شهادت علی آقابابایی از اهالی شهرستان تاکستان استان قزوین که در حمله رژیم منحوس صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق به شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

بسمه تعالی 

رژیم خبیث اسرائیل در شکست های میدانی به صورت پی در پی به دنبال احیای جسم نیمه جانش می باشد. حرکت مذبوحانه و بزدلانه اسرائیل در ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق شکست چند باره جبهه دروغ گویان و اشرار عالم است.

آمریکای جنایتکار به بهانه مقابله با تروریسم خون هزاران بی گناه را در منطقه و جهان ریخته است تا شر تروریسم را کم کند اما، چون دروغگویان کم حافظه هستند ترامپ احمق با کمال وقاحت گفت؛ من دستور ترور حاج قاسم سلیمانی را داده ام و رسوای عالم شد که مدعی مقابله با تروریسم، خود، تروریسم بین المللی معرفی می شود.

سازمان ملل، شورای امنیت و غیره قوانین روشنی را وضع کرده اند و برمدار آن می خواهند دولت ها و ملت ها به آن قوانین تن بدهند، سفارتخانه، کنسولگری و ... چیزی نیست که حتی کند ذهن های عالم و روابط بین الملل صیانت و جایگاه حقوقی آن را ندانند.

 از اسرائیل غاصب وحشی و دیوانه، هیچ انتظاری نیست اما این عمل شنیع و ساختار شکنانه، در مقابل دیدگان همین مدعیان حقوق بین الملل، همین به وجود آوردگان ساختار بین الملل رخ داده است و با کمال وقاحت و شرمساری، یا تماشا می‌کنند یا قدرت تکلم از مغز معیوب آنها اراده زبانی هم پیدا نمی‌کنند که محکوم کنند.

ملت بزرگ ایران و مردم عزیز قزوین

به فضل خداوند متعال به دست دلاورمردان آماده به کار و دست پر، دشمنان شما پشیمان می‌شوند. وعده الهی حق است، نصرت الهی حتمی است. به خدا و وعده‌هایش ایمان داریم. همچون ۴۵ سال گذشته به نصرت الهی باور داریم به وسعت جغرافیای مقاومت شکست دشمنانتان حتمی است. 

طی یک سال گذشته، هرگز در تصور رژیم غاصب اسرائیل نمی‌گنجد اما این شکست ترمیم ناپذیر برای او رقم خورده است، سیلی‌های محکمی دریافت کرده و دریافت خواهد کرد.

 اینجانب؛ شهادت سرداران رشید اسلام سرلشکر شهید محمدرضا زاهدی، سردار شهید حاج رحیمی، به ویژه هم استانی شهیدمان شهید عزیز بابایی را به محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری، خانواده شهیدان حادثه اخیر به ویژه به خانواده شهید بابایی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. استمرار راهشان آرزوی ماست و رسیدن به مقامشان را مشتاقانه از خداوند متعال خواستاریم.

برادر کوچک شما؛

سرتیپ دوم پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه حضرت صاحب امر عجل الله استان قزوین

 

انتهای پیام

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها