دامغان_ سرهنگ پاسدار محمد حسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان در پی شهادت سرلشگر پاسدار «زاهدی» و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه پیام تسلیت صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۸۹۲۷۷
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ پاسدار محمد حسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان در پی شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی و جمعی از همرزمان وی در سوریه پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر دست پلید و آغشته به خون، رژیم اشغالگر صهیونیستی، جنایتی دیگر را رقم زد و موجب شهادت سردار سرافراز اسلام، سرلشگر پاسدار شهید «محمدرضا زاهدی» از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی و تعدادی از همرزمانش در جریان حمله هوایی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق شد.

سردار شهید زاهدی، طی چند دهه پاسداری از انقلاب اسلامی در مسئولیت و موقعیت‌های گوناگون در برابر کینه‌توزی های دشمنان قسم خورده، بارها مجروح شده و به کسوت جانبازی نائل شده بود و در نهایت در شب شهادت حضرت علی (ع) به دست دشمنان اسلام به فیض شهادت نائل گردید.

اینجانب ضمن محکوم کردن حرکت مذبوحانه اسرائیل غاصب و عرض تبریک و تسلیت، شهادت سردار سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی و همرزمان شهیدش به پیشگاه امام زمان ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم این سرداران شهید، برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل و برای روح متعالی ایشان رحمت و علو درجات را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

سرهنگ پاسدار محمد حسین تقی پور

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان 

ارسال نظرات
پر بیننده ها