فرمانده سپاه قدس گیلان

اختتامیه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» در رشت برگزارمی شود

فرمانده سپاه قدس گیلان در جلسه ستاد استانی از برگزاری اختتامیه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» به میزبانی رشت در ۲۹ فروردین خبرداد.
کد خبر: ۹۵۹۰۱۵۹
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴

 

اختتامیه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» در رشت برگزارمی شود

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان،سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان و رئیس ستاد برگزاری جشنواره در جلسه ستاد استانی اظهار کرد: فراخوان شرکت در این جشنواره از اول خرداد تا پایان آذر ۱۴۰۲ برای همه‌ی گروه‌های سنی مردمی برگزار شد و در این بازه زمانی بیش از ۷۳ هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

 

 

 وی افزود: آثار ارسالی در ۶ قالب سرود و موسیقی، هنر‌های تجسمی، ادبیات نشرمکتوب و دیجیتال، هنر‌های تصویری و نمایشی، ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی و پویانمایی و ۱۱ محور امید آفرینی، فرهنگ کار و تولید، جمعیت، حل مشکلات محله با توان مردم، جهاد برای مردم، بانوی ایرانی، ایران زیبا، ایران قوی، جامعه آگاه، قهرمانان ملی و غزه می باشند.

 

 

 

سردار سرتیپ دوم پاسداردامغانی با بیان اینکه این جشنواره در راستای برگزاری دومین کنگره ۸ هزار شهید گیلان برگزار شده است افزود: آئین اختتامیه این جشنواره در روز ۲۹ فروردین ساعت ۱۵ در تالار مرکزی رشت برگزار و از صاحبان آثار برتر تجلیل خواهد شد.

 

وی حضور یک مادر شهید در مراسم اختتامیه ، برگزاری سه کارگاه آموزشی و انتقال تجربه، برگزاری نمایشگاه از آثار برگزیده در حاشیه جشنواره، بازدید برگزیدگان از باغ موزه میراث روستایی رشت، بازدید از دانشگاه علوم و فنون نیروی دریایی سپاه "امام خامنه ای" در زیباکنار و بازدید از آکواریوم منظقه آزاد انزلی را از جمله برنامه‌های جنبی اختتامیه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» اعلام کرد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان هدف از برگزاری این جشنواره مردمی را حمایت و ظرفیت یابی هنرمندان با استعداد در کشور و تبیین موضوعات مختلف در جامعه با زبان هنر دانست.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار دامغانی خاطر نشان کرد:این نخستین بار است که اختتامیه جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» خارج از تهران به میزبانی استان‌ها برگزار می‌شود و تعداد آثار دریافتی این جشنواره مردمی نسبت به جشنواره‌های قبلی چهار برابربیشتر است.

 

وی افزود: ۹۰ درصد اعضای دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» دهه هشتادی هستند و آثار برتر هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» در قالب بسته رسانه‌ای انتشار می‌یابد.

 

گفتنی است در جلسه ستاد استانی جشنواره، هر یک از اعضای ستاد ضمن بیان نظرات خود، آمادگی خود را برای هر چه بهتر برگزاری این جشنواره اعلام کردند.

اختتامیه هفتمین جشنواره ملی مردمی «مدرسه عشق» در رشت برگزارمی شود

ارسال نظرات
آخرین اخبار