اجتماع هزار نفری روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با هدف حمايت از کودکان مظلوم غزه برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۹۰۸۰۹
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، اجتماع هزار نفري روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با اعلام حمايت از کودکان مظلوم غزه شب گذشته در مجتمع امام خمینی(ره) واقع در گلزار شهدای قم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون های مساجد استان قم در این مراسم خطاب به نوجوانان گفت: حضور در مسجد به شما دو فرصت را می دهد یکی عبودیت و بندگی و دیگری خدمت به خلق خدا.
وی با بیان اینکه باید این فرصت را مغتنم بشمارید تصریح کرد: انتصاب مسجد به خدا انتصابی حقیقی است و قطعا کسی که خادم خانه خداست مورد عنایت خداوند است و خداوند که خود حاکم نظام هستی است به بچه های مسجد نگاه ویژه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی مرادی مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه نیز در این مراسم با اشاره به برگزاری دومین لیگ کادر نوجوان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم، گفت: در فصل دوم این لیگ سه کارویژه تعریف شده که ماه مبارک رمضان، دهه کرامت و اعتکاف علمی ویژه خرداد ماه سال آینده را شامل می شود.

وی با اشاره به اینکه این لیگ برای چهار فصل در سال تعریف شده است که با کنشگری کادر نوجوان همراه است ، ادامه داد: کادر نوجوان کانون های مساجد استان قم در اولین فصل این لیگ در سه کارویژه دهه فجر، ایام شعبانیه و انتخابات به رقابت پرداختند و برترین ها پس از داوری در مراسم سالگرد تاسیس کانون های مساجد تقدیر شدند.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام بهرامی با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه و مقاومت مردم فللسطین در برابر ظلم به روایت گری سیره شهدا برای نوجوانان پرداخت.

در پایان ضیافت افطار برای کادر نوجوانان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات