زنجان-مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مجوز تهیه و توزیع داروهای خاص و شیمی درمانی توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی این استان به داروخانه هلال احمر زنجان صادر شد.
کد خبر: ۹۵۹۰۸۶۲
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۶

مجوز تامین داروهای خاص و شیمی درمانی به هلال احمر زنجان صادر شد

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ حکمت اله هاشمی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص اعتمادی که به جمعیت هلال احمر دارند قدردانی می کنم.

 

وی تاکید کرد: خوشبختانه مجوز تامین و توزیع داروهای خاص و شیمی درمانی در کمیسیون ماده 20 معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به تصویب رسید و مجوز آن به داروخانه هلال احمر زنجان صادر شد.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در نخستین مرحله یک قلم از داروهای خاص شیمی درمانی توسط داروخانه هلال احمر زنجان تهیه شده است.

 

 هاشمی اظهارداشت: انتظار است سازمان های بیمه گر نسبت به پوشش بیمه ای و تسهیل و تسریع در پرداخت مطالبات بیمه ای اقلام دارویی مذکور داروخانه جمعیت هلال احمر مساعدت لازم را داشته باشند.

 

وی یادآوری کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت هلال احمر و برنامه های حمایتی در حوزه دارو و درمان در این مجموعه بتوانیم به بیماران نیازمند خدمات شایسته ای را ارائه دهیم.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار