شکرگزاری بوشهری‌ها در عید فطر+تصویر

به پاس یک ماه بندگی خالصانه به درگاه ایزد منان مردم مومن و ولایت‌مدار بوشهر نماز عید سعید فطر را به امامت ائمه جمعه و جماعت در سراسر استان بوشهر برگزار کردند.
کد خبر: ۹۵۹۱۰۱۴
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر،مصلی، جایگاه‌های نماز جمعه، مساجد، امام‌زاده‌ها و بقاع متبرک استان بوشهر صبح امروز میزان مردم مومن و خداجوی استان بود که به شکرانه یک ماه بندگی خالصانه در نماز عید سعید فطر شرکت کردند.

نماز عید سعید فطر در 40 شهر و بیش از 270 روستای استان بوشهر با حضور مردم مومن برگزار شد.

نمازگزاران در برابر خدای خود دست نیاز بالا بردند و با خواندن دعای اللهم اهل الکبریاء و العظمه به حق این روز که خداوند آن را برای مسلمین عید قرار داده از درگاه حضرت باریتعالی خیر را طلب کردند.

 در عید فطر با رمضان وداع می‌کنیم و به نشانه تعلق خاطر به ماه خودسازی و نزول وحی در عید فطر نخست با نماز، پیوند خویش را با حضرت حق محکم‌تر می‌کنیم.

در مرکز استان بوشهر نماز با شکوه عید فطر ساعت 7 صبح به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اقامه شد.

صف نمازگزاران عید سعید فطر تا اطراف جایگاه نماز جمعه کشیده شده بود و مردم ضمن شرکت در نماز عید سعید فطر زکات فطره خود را از طریق پایگاه‌های مختلف پرداخت کردند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار