خبرهای داغ:

امدادرسانی هلال احمر آذربایجان شرقی به ۱۱۰ خانوار سیل زده در بناب

تبریز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از امدادرسانی به حدود ۱۱۰ خانوار سیل زده بنابی در پی بارندگی‌ شدید خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۱۰۹۲
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حمید منجم گفت: در پی بارش‌های سیل‌آسا و وقوع سیل در شهرستان بناب، جمعیت هلال احمر این شهرستان با ۴ تیم عملیاتی به یاری سیل‌ زدگان شتافت و تاکنون به ۱۱۰ خانوار از متاثرین این حادثه جوی امدادرسانی کرده است.

وی افزود: در پی بارش شدید باران از بامداد روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳، تاکنون در حال حاضر ۱۰۰ باب منزل مسکونی واقع در کوی شهرداری دچار آبگرفتگی هستند که امدادرسانی به این منطقه از ساعت ۵.۲۰ صبح شروع و همچنان ادامه دارد.

امدادرسانی هلال احمر آذربایجان شرقی به ۱۱۰ خانوار سیل زده در بناب

منجم ادامه داد: از سحرگاه امروز تاکنون به حدود ۵۰ منزل ارزیابی و ۱۳ منزل مسکونی با مشارکت آتش نشانی و شهرداری بناب امدادرسانی و تخلیه شده است و در حال حاضر ۴ تیم عملیاتی هلال احمر با ۳ خودروی امدادی و تجهیزات سیل در حال امدادرسانی هستند.

بنابراین این گزارش اکبرزاده رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بناب با اشاره به ورود آب به منازل بیان کرد: تخلیه آب از منازل در حال انجام است و تاکنون به حدود ۱۱۰ خانوار سیل‌زده امدادرسانی شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار