خبرهای داغ:
یک هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی بین مراکز کانون پرورش فکری استان سمنان توزیع شد.
کد خبر: ۹۵۹۱۲۵۱
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹

۱۰۰۰ جلد کتاب و محصولات فرهنگی در سمنان توزیع شدبه گزارش خبرگزاری بسیج، سکینه پارسا، مسؤول فرهنگی، هنری و آفرینش‌های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان اظهار کرد: با عنایت ویژه مدیرعامل کانون پرورش فکری و معاونان وی، مرحله چهارم تجهیز مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان انجام گرفت.
وی تصریح کرد: در این مرحله، ۱۰ عنوان کتاب شامل یک هزار جلد و پنج عنوان محصولات فرهنگی شامل سی. دی و کتاب الکترونیک بین مراکز کانون پرورش فکری استان سمنان توزیع شد.
مسؤول فرهنگی، هنری و آفرینش‌های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان ادامه داد: این کتاب‌ها از انتشارات کانون پرورش فکری بوده و تازه‌های نشر و کتاب‌های جدید ارسالی، پس از آماده‌سازی و ثبت در سامانه کتابداری در قفسه‌های مجزا در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
پارسا عناوین کتاب‌های ارسالی را خورشید در صحرای ترکمن، کوتی کوتی، با همین یک سنگ، نفس‌های حاج جلال، قصه زندگی یک برگ، یک گوشه ساکت جنگل، باران چه می‌نویسد، قصه دوکبوتر، این باغ بزرگ باورنکردنی و پنجره‌های دنیای کوچک من عنوان کرد.
وی ادامه داد: تعدادی از کتاب‌های الکترونیک و سی. دی‌های تولیدی کانون پرورش فکری نیز با عناوینی، چون این هم پول ماهی، نمایش کوزه عسل، کوچه صمصام، موش کوچولو و دیو دیگ به سر برای مراکز ثابت، سیار و پستی هشت شهرستان استان سمنان ارسال شد.
مسؤول فرهنگی، هنری و آفرینش‌های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان بیان کرد: این کتاب‌ها و محصولات فرهنگی با تبلیغات مناسب در دید عموم مخاطبان قرار گرفته و به چرخه امانت اضافه می‌شوند و روند تجهیز مراکز کانون پرورش فکری استان سمنان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها