کشتی گیران غیور مازندرانی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر سکوی قهرمانی قاره کهن به اهتزاز در آورند.
کد خبر: ۹۵۹۱۲۹۳
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، فرمانده سپاه کربلا و رئیس هیات کشتی بسیج کشور به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در بیشکک پیام تبریکی را صادر کردند.

در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش مقتدرانه تیم ملی کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان و کسب پنج مدال طلا و سه مدال برنز این دوره از مسابقات توسط کشتی گیران پهلوان مازندرانی که تیم ملی کشتی آزاد ایران را به سکوی قهرمانی آسیا رساند را صمیمانه به کشتی گیران جوان و با غیرت، مربیان و همه دست اندرکاران تیم ملی کشورمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

کشتی گیران غیور مازندرانی آقایان امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی، رحمان عموزاد،امیرحسین زارع،حسین فیروزپور و همچنین محمد حسین محمدیان و حسین ابوذری مایه مباهات و فخر جامعه ورزش کشور به ویژه خطه پهلوان خیز استان مازندران شدند و بار دیگر با شایستگی و توانمندی بر قله افتخارات نظام اسلامی درخشیدند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر سکوی قهرمانی قاره کهن به اهتزاز در آورند.

کشتی گیران رشید مازندرانی در سکوهای پهلوانی، قهرمانی، عزت و سربلندی، اقتدارِ ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند و دوباره برگ زرینی در کارنامه پرافتخار ورزش کشور به ویژه مازندران، مهد پرورش بزرگان کشتی ایران و جهان به ثبت رساندند.

اینجانب این حضور افتخارآمیز را به ملت ورزش دوست کشورمان به ویژه به مردم کشتی دوست و پهلوان پرور مازندران تبریک می گویم و تداوم درخشش ورزشکاران عزیز کشورمان را در تمامی میادین بین المللی همراه با عزت و سربلندی ملت ایران اسلامی مسئلت دارم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار