خبرهای داغ:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از صدور سند مالیکت ساختمان‌های فاقد سند رسمی در مناطق کم برخورد اهواز خبر داد گفت: برای ساکنان محله ملاشیه سند مالکیت رسمی صادر می‌‌شود. .
کد خبر: ۹۵۹۱۳۰۳
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، نشست بررسی و رفع موانع مسکن محرومین امروز در محل سالن جلسات این معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد، محمد خانچی در این نشست با اشاره به تاکیدات امام راحل و رهبر انقلاب در خصوص ساخت مسکن برای مستضعفان و محرومین، اظهار داشت: با توجه به نگاه دولت مردمی سیزدهم به مسکن و خدمت رسانی به محرومین، از ابتدای دولت تاکنون بیش از 3500 واحد مسکونی محرومین احداث و واگذار شده و هم اکنون بیش از 2700 واحد مسکونی ویژه محرومین در شهرهای مختلف استان در حال ساخت است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه بهبود بخشیدن وضعیت بافت‌های فرسوده در استان با توجه به شرایط موجود نیازمند کار جهادی است، گفت: تشکیل ستاد بازسازی توسط بنیاد مسکن در برخی از مناطق از جمله بندر امام و غیره از جمله اقداماتی است که در استان برای بهبود وضعیت بافت فرسوده در حال انجام است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای صدور سند مالکیت ساختمان‌های فاقد سند رسمی در مناطق کم برخوردار، بیان کرد: در راستای قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی، برای ساکنان محله ملاشیه سند مالکیت رسمی صادر می‌شود و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد این اقدام در مناطق محروم و کم برخوردار سطح استان باشیم

ارسال نظرات
پر بیننده ها