وصیت‌نامه شهید«علی عسگری»؛

همیشه پیرو ولایت باشید

در بخشی از وصیت‌نامه شهید«علی عسگری» آمده است: همیشه گوش به فرمان امام خود باشید و از دستورات او پیروی کنید و نگذاید دشمنان داخلی و خارجی در این انقلاب عظیم ما خللی وارد کنند.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۱۲
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۶

همیشه پیرو ولایت باشید

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ شهید والامقام، «علی عسگری» در بیستم شهریورماه سال 1347 در روستای شهابیه - خمین در خانواده‌ای مؤمن و معتقد متولد شد و روزهای زیبای کودکی را در کنار اعضای مهربان خانواده پشت سر گذاشت. او در دامن پر مهر مادر مهربانی آموخت و زیر سایه پدر، غیرت و جوانمردی را یاد گرفت.

شهید علی عسگری کم‌کم وارد دوران جوانی شد و به جوانی مهربان و مؤمن تبدیل شد که همه کسانی که او را می‌شناختند، دوستش داشتند و به او مهر می‌ورزیدند.

در زمان جنگ تحمیلی برای خدمت مقدس سربازی فرا خوانده شد و مشتاقانه برای نبرد با دشمن به سمت کربلای ایران راهی شد. شهید علی عسگری سرباز لشکر 28 کردستان بود و پس از مدتی نبرد دلاورانه با دشمن در بیست و دوم فروردین‌ماه سال 1367 در عملیات بیت‌المقدس 5 با اصابت ترکش به سر و بدنش به جمع شهدای ایران‌زمین ملحق شد و پیکر مطهرش در زادگاهش - شهابیه - به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

پدر و مادر، اگر من از بین شما پرواز کردم و به ابدیت و معشوق خود پیوستم، هرگز ناراحت نشوید و برایم گریه و زاری نکنید چون اگر شما گریه و زاری کنید، دشمنان مرا شاد می‌گردانید و باعث خوشحالی دشمنانم می‌شوید و به خواهرانم بگویید زینب(علیها السلام) گونه باشند و دستورات اسلام را به خوبی انجام دهند تا خداوند از آن‌ها راضی و خشنود گردد و به برادرانم بگویید همیشه در راه اسلام گام بردارند و تابع ولایت‌فقیه باشند.

و در پایان، پیامی نیز به امت حزب‌الله و خدا جوی ایران دارم که همیشه گوش به فرمان امام(قدس سره) خود باشند و از دستورات او پیروی کنند و نگذارند دشمنان داخلی و خارجی در این انقلاب عظیم ما خللی وارد کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار