مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: امسال در قالب طرح‌های نوروزی و معاینه زائران جمع تمتع، به سه هزار و ۳۰۰ نفر خدمات بهداشتی، درمانی و توانبخشی ارائه شد.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۲۱
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸

پیام جلالی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، اظهار کرد: در این مدت، به ۲ هزار و ۳۲۲ نفر نسخه دارویی ارائه و معاینه پزشکی ۶۸۳ زائر حج تمتع انجام شد.

وی به فعالیت چهار بخش داروخانه، معاینات پزشکی، مرکز توانبخشی سنندج و سقز اشاره داشت و افزود: ۱۱۴ نفر از خدمات مرکز توانبخشی سنندج و ۲۵۰ نفر از خدمات مرکز توانبخشی سقز بهره‌مند شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان یادآور شد: بخش درمان و توانبخشی خدماتی از جمله ساخت کفش طبی، پروتز دست، پروتز زانو، فیزیوتراپی و گفتار درمانی با حضور نیرو‌های مجرب و خدمات پیشرفته به مراجعان ارائه می‌شود و سالم‌سازی جامعه و ارائه خدمات به موقع از جمله مهمترین دغدغه‌های جمعیت هلال احمر است.

جلالی ادامه داد: در راستای افزایش ارائه خدمات دارو‌های شیمی درمانی و دارو‌های خاص به بیماران، داروخانه جمعیت هلال احمر با تکمیل کادر داروخانه، به صورت تمام وقت خدمات ارائه می‌کند.

وی افزود: ارائه خدمات درمانی و کمک به تأمین زندگی سالم، ترویج صلح و دوستی از اهداف مهم حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی است و در راستای سلامت انسان‌ها و کاهش آلام بشری از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

ارسال نظرات