مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: خط انتقال و منبع آب زمینی و هوایی ناحیه صنعتی نیر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۹۳
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۹

خط انتقال منبع آب ناحیه صنعتی نیر اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، هاشم علایی صبح شنبه در بازدید از پروژه زیرسازی و آسفالت ناحیه صنعتی شهرستان نیز اظهار داشت: زیرسازی و آسفالت‌ خیابان اصلی ناحیه صنعتی نیر تا پایان نیمه اول سال جاری به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اختصاص 160 میلیارد ریال برای اتمام این پروژه خاطرنشان کرد: این پروژه به طول 1.5 کیلومتر و در دو باند رفت و برگشت خیابان ‌اصلی در حال اجرا است که برای انجام آن اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال از محل منابع داخلی هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از اجرای خط انتقال و منبع آب زمینی و هوایی این ناحیه صنعتی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در سال گذشته خبر داد. شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان یک سازمان توسعه‌ای، نقش بسزایی در جذب سرمایه‌گذاران دارد که از تمامی ظرفیت‌های ممکن برای تامین زیرساخت‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی استفاده خواهد شد.

وی مساحت ناحیه صنعتی نیر را 30 هکتار برشمرد و افزود: در این ناحیه صنعتی 63 قرارداد حق بهره‌برداری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که تاکنون 11 واحد تولیدی موفق به أخذ پروانه بهره‌برداری از دستگاه‌های ذیصلاح شده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل همچنین طرح توسعه ناحیه صنعتی نیر را یادآور شد و بیان کرد: با توجه به کمبود زمین صنعتی مطالعات توسعه ناحیه صنعتی نیر آغاز شده است که ضمن تشکر از مسئولان و دستگاه‌های متولی امیدواریم با توسعه آن شاهد حضور سرمایه‌گذاران جدید در این شهرستان باشیم.

 
ارسال نظرات