عملیات زیرسازی ناحیه صنعتی نیر تکمیل می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت‌ خیابان ‌اصلی ناحیه صنعتی نیر، تا پایان نیمه اول سال جاری با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال تکمیل می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۹۹
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۶

عملیات زیرسازی ناحیه صنعتی نیر تکمیل می‌شود

هاشم علایی روز شنبه در بازدید از عملیات زیرسازی و آسفالت‌ ناحیه صنعتی نیر افزود: این طرح به طول ۱.۵ کیلومتر و در ۲ باند رفت و برگشت خیابان ‌اصلی در حال اجرا است که برای انجام آن اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی هزینه خواهد شد.

علایی از اجرای خط انتقال و منبع آب زمینی و هوایی این ناحیه صنعتی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در سال گذشته خبر داد و ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان یک سازمان توسعه‌ای نقش بسزایی در جذب سرمایه‌گذاران دارد و بر این اساس از تمامی ظرفیت‌های ممکن برای تامین زیرساخت‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی استفاده خواهد شد.

وی مساحت ناحیه صنعتی نیر را ۳۰ هکتار اعلام کرد و گفت: در این ناحیه صنعتی۶۳ قرارداد حق بهره‌برداری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که تاکنون ۱۱ واحد تولیدی موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری از دستگاه‌های ذیصلاح شده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از طرح توسعه ناحیه صنعتی نیر خبر داد و افزود: با توجه به کمبود زمین صنعتی، مطالعات توسعه ناحیه صنعتی نیر آغاز شده و امیدواریم با توسعه آن شاهد حضور سرمایه‌گذاران جدید در این شهرستان باشیم.

استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار