حجت‌الاسلام احمدی گفت:

استقبال بیش از 70 هزار مردم زنجان از طرح «زندگی با آیه‌ها»

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه بیش از ۷۰ هزار نفر از مردم استان زنجان در طرح زندگی با آیه‌ها شرکت کردند.
کد خبر: ۹۵۹۱۴۲۳
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷

استقبال بیش از 70 هزار مردم  زنجان  از طرح «زندگی با آیه‌ها»

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان حجت‌الاسلام احمدی، اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۷۰ هزار نفر در پویش زندگی با آیه‌ها در زنجان شرکت کردند و مورد استقبال خوب زنجانی‌ها قرار گرفت.


وی بیان کرد: به لطف خداوند متعال، در ماه مبارک رمضان امسال، با مشارکت تحسین برانگیز فعالان مردمی و حمایت شایسته و مناسب ظرفیت‌های حاکمیتی و دولتی، شاهد شکل‌گیری یک جریان هم‌افزای ملی قرآنی با عنوان کوتاه، ولی گویا و صمیمی «زندگی با آیه‌ها» بودیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان کرد: جریانی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دو مرتبه، از جمله در خطبه‌های نماز عید سعید فطر، از برنامه‌های قرآنی امسال با تعابیری همچون «جلوه قرآن در سراسر این ماه، چشم‌گیر بود»، «از نقاط برجسته ماه مبارک امسال، برنامه‌ها و تفاوت‌های قرآنی بود» و «از همیشه درخشان‌تر و زیباتر جلوه کرد»، تعریف و تمجید نمودند که موجب خرسندی و امیدواری جامعه فرهنگی، قرآنی و اصحاب رسانه شده و خستگی ماه‌ها تلاش بی‌وقفه را از دل و جان تمامی خادمان قرآن زدود.

حجت‌الاسلام احمدی اجرای پویش «زندگی با آیه ها» را محور اصلی فعالیت‌ها اشاره کرد و افزود: ترویج و تعمیق سبک زندگی قرآنی در جامعه از اهداف اصلی این طرح ملی است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی ما این بود که تا پایان ماه مبارک رمضان در استان حدود ۴۰ هزار نفر در این طرح شرکت کنند با استقبال ویژه زنجانی‌ها به بیش از ۷۰ هزار نفر رسید.

حجت‌الاسلام احمدی گفت: دانش آموزان استقبال خوبی را در همراهی با طرح زندگی با آیه‌ها در حفظ و کنش رسانه‌ای داشته‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار کرد: برای تبلیغ طرح زندگی با آیه‌ها از ظرفیت صدا وسیما، فضای مجازی، شبکه امامان و مبلغین به‌ویژه جلسات جزء‌خوانی قرآن کریم در همه شهرستان‌ها و بخش‌ها استفاده کرده و شرکت‌کننده نیز داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه این طرح هر روز ۵ برنده داشته که به‌صورت روزانه اعلام می‌شوند، تصریح کرد: گفتمان سازی قرآنی و تبدیل مفاهیم منتخب قران کریم به باورها، اندیشه‌ها و رفتار‌های عملی در بین تمامی اقشار مختلف مردم به مناسبت ماه مبارک رمضان از نتایج اجرای طرح «زندگی با آیه ها» در استان زنجان است.

فاطمه عسگری

ارسال نظرات
آخرین اخبار