رئیس کل جدید دادگستری مازندران:با افراد مخل امنیت باید برخورد قاطع شود ومازندران با توجه به اینکه اراضی زیادی از این استان دارای مواهب طبیعی است و باید قاطعانه با افرادی که دست به قطع درختان می‌زنند برخورد شود.
کد خبر: ۹۵۹۱۶۲۱
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، عباس پوریانی ظهر امروز در مراسم معارفه‌اش به عنوان رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده مناسب در دوران مدیریت حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری، اظهار کرد: انسان از نعمتی عقلی که خداوند در اختیارش قرار داده باید در راستای خدمت به خلق استفاده شود.

وی تصریح کرد: همه تلاش خویش را برای خدمت رسانی به مردم این استان به کار می‌برم.

رئیس کل جدید دادگستری مازندران ادامه داد: زیبایی انسانی در خلق خوی خوب است، سرلوحه کار بنده اخلاق خوب است و تنها چیزی که راغب شدم در استان مازندران باشم عشق و علاقه به این استان و گره گشائی از مشکلات استان است.

وی اضافه کرد: در استان مازندران می‌توانیم با تفاهم، همراهی و همکاری همه مشکلات در استان را حل و فصل کرده و جز استان‌های برتر کشور باشیم، مازندران از مواهب مناسبی برخوردار است و ضمن استفاده مناسب از آن برای آیندگان هم به یادگار بگذاریم.

پوریانی ادامه داد: در کنار مردم و مسؤولان خدمت گذار هستیم، دستگاه قضائی دارای ظرفیت بسیاری مناسبی در کنار ایجاد عدالت است و می‌تواند کمک کار دستگاه اجرایی باشد.

وی اضافه کرد: دستگاه قضائی در کنار دستگاه‌های اجرایی، امنیتی و انتظامی است ما جرات کار از مدیران را نمی‌گیرم اما نسبت به تخلفات حساسیت داریم.

رئیس کل جدید دادگستری مازندران یادآور شد: یکی از مشکلات استان بحث موانع تولید و توسعه است، بیش از ۱۰ سال مقام معظم رهبری در این زمینه دغدغه‌های جدی دارند باید در استان مازندران اقدام مناسی برای توسعه تولید انجام شود.
وی با اعلام اینکه امنیت سرمایه‌گذاری و جامعه بسیار مهم است، افزود: با افراد مخل امنیت باید برخورد قاطع شود و مازندران با توجه به اینکه اراضی زیادی از این استان دارای مواهب طبیعی است و باید با قاطعانه با افرادی که دست به قطع درختان می‌زنند برخورد شود.
ارسال نظرات
پر بیننده ها