نماینده ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: وعده صادق و پهپاد‌های سپاه، ابابیل‌هایی بودند که در آسمان رژیم صهیونیستی، زوال و اضمحلال آن رژیم غاصب را قطعی و نزدیک کرده است.
کد خبر: ۹۵۹۱۶۳۲
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طه توکلی نماینده ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار بسیج ضمن عرض تبریک، برای دفاع مشروع و حق قانونی بر اساس منشورات بین‌المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: رژیم جعلی صهیونیستی به دست باکفایت پاسداران انقلاب و ولایت به ابعاد و پیامدهای عملیات با وعده صادق به سرانجام رسید.

 وی افزود: عملیات وعده صادق پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و پاسخ به عبور از خط‌قرمز‌هایی است که از گذشته تاکنون اسرائیل غاصب مرتکب شده است، از طرفی خشم انباشته ملت‌های مظلوم، مسلمانان، مستضعفان و همه آزادی‌خواهان عالم نسبت به تجاوز و تعدی چنین رژیمی از بدو تأسیس تا کنون بوده است.
 
 وی بیان داشت: با لطف حضرت حق و عنایت امام‌زمان (عج) و پشتیبانی ملت انقلابی و تدابیر امام امت، حضرت امام خامنه‌ای عزیز و قوه عاقله نظام، نیرو‌های مسلح در پرتو این عملیات دل همه مظلومان عالم، خاصه مردم ستم‌دیده غزه و فلسطین شاد گردید.
 
 حجت‌الاسلام توکلی خاطرنشان کرد: مردم مظلوم غزه بعد از شش ماه مقاومت و تحمل همهٔ مصیبت‌ها و آلام رنج‌ها ثابت کردند که رژیم پوشالی اسرائیل شکست‌پذیر است.
 
 وی اظهار داشت: پاسخ مقتدرانه سپاه پاسداران در شب گذشته جدا از شادکردن دل مردم مظلوم غزه و بسیاری از مردم مسلمان جهان ثابت کرد که ازاین‌پس جهان و استکبار با جمهوری اسلامی با احترام بیش‌ازپیش مواجه خواهند شد و به کشور‌های همسایه و مسلمان این مفهوم و پیام مصادره شده که ما به دنبال صلح و ارتباط مسالمت‌آمیز هستیم و در صورت تجاوز به حریم ما با کسی تعارف نداریم و برای حفظ و اعتلای مملکت و نظام با دشمنان در هر سطحی برخورد می‌نماییم.
 
 
 نماینده، ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: وعده صادق و پهپاد‌های سپاه، ابابیل‌هایی بودند که در آسمان رژیم صهیونیستی، زوال و اضمحلال آن رژیم غاصب را قطعی و نزدیک کرده است.
 
 
 حجت‌الاسلام توکلی بیان داشت: مردم باید توجه داشته باشند که دشمن این پاسخ کوبنده را تاب نخواهد آورد به همین خاطر باید آگاه باشند و با ثابت‌قدمی و مجاهدت، مانند گذشته در مواجه با جنگ روانی دشمن بعد از عملیات به شایعات و اخبار کذب توجه ننمایند، چرا که دشمن و جریان تحریف می‌خواهد این عملیات را محدود و کم شدت نشان دهد.
 
 وی در پایان خاطرنشان کرد: قطعاً وعده صادق موجبات ارتقای قدرت نرم، نظام اسلامی در ملل مسلمان و ملل آزاده جهان خواهد بود و در حوزه سخت موجبات ترس و وحشت در دل استکبار خواهد بود.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار