نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

عملیات غرور آفرین وعده صادق سپاه مسلمانان جهان را خوشحال کرد

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تبریک به رزمندگان قهرمان ایران اسلامی به ویژه نیروی هوا فضای سپاه بابت انجام اقدام تنبیهی علیه رژیم صهیونیستی گفت: این عملیات غرور آفرین موجب شادی ملت فلسطین، غزه، مسلمانان جهان و ایران اسلامی شد.
کد خبر: ۹۵۹۱۶۳۹
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در جلسه ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه عاشورا اظهار کرد: حتی آنهایی که قشر مذهبی نیستند اما به ایران علاقمند هستند آنها هم از این قضیه خوشحالند این یک مساله ملی است و همه از این موضوع احساس غرور کردند.

وی افزود: نیرو‌های مسلح در سایه تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب به جایی رسیده اند که اینگونه با دشمنان اسلام ، بشریت و نسل کشی مبارزه می‌کنند.

حجت الاسلام  آل هاشم ادامه داد: کمتر از چند روز از بیانات رهبر معظم انقلاب و اقدام تنبیهی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه نمی‌گذرد که رزمندگان اسلام پاسخ مناسب را دادند.

وی اضافه کرد: به عنوان یک ایرانی افتخار می‌کنم و خوشحالم و احساس غرور می‌کنم و به تمامی رزمندگانی که این عملیات را فداکارانه انجام دادند و مقابل دشمن ایستادند درود می‌فرستم.

حجت الاسلام آل هاشم اظهارداشت: رزمندگان اسلام در این عملیات ضمن پاسخ مناسب به رژیم صهیونیستی به آمریکایی‌ها نیز پیام دادند که اگر در این مساله ورود کنند تکلیفشان مشخص است و آمریکایی‌ها نیز دیشب اعلام کردند که نمی‌خواهند وارد درگیری با ایران شوند و از رژیم اسرائیل نیز خواستند تا ورود نکرده و پاسخ ندهد.

ارسال نظرات