دکتر اعلمی مدیر شبکه تهران

:تهیه بانک اطلاعاتی شهدای استان تهران

کد خبر: ۹۵۹۱۷۰۸
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان تهران: محمدباقر اعلمی اظهار کرد: شبکه تهران به عنوان شبکه محوری در رسانه ملی متولی اصلی پوشش کنگره ملی سرداران و ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران است.

وی با اشاره به برنامه‌‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌ها در خصوص پوشش مناسب این کنگره بزرگ، بیان کرد: در تدارکیم ویژه برنامه‌ها و یادواره‌هایی که پیش از برگزاری اجلاسیه نهایی ضبط و در شبکه تهران پخش شود.

مدیر شبکه تهران با اشاره به برگزاری کنگره ملی سرداران و ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران در روز سوم خرداد و پوشش ویژه رسانه‌ای آن در این شبکه تلویزیونی، عنوان کرد: بخشی از تولیدات با محوریت شهدای شاخص شهرستان‌های استان تهران به همت سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) تولید شده و در فواصل برنامه‌های سیما پخش می‌شوند.

اعلمی تأکید کرد: پیش از این تولیداتی با محوریت شهدا شامل ابعاد مختلف زندگی و وصیت‌نامه‌های شهیدان تولید و در شبکه تهران پخش شده است، البته با برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران، به نحو ویژه‌تری تولیدات در حوزه شهدا استمرار می‌یابد.

وی از کنگره ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران به عنوان نقطه آغازی بر شناسایی بیشتر با شهدای استان و ادای تکلیف رسانه ملی در تولید و پخش تولیدات در این حوزه یاد و تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد در حوزه‌های نمایشی به تولید محتوا درباره شهدای استان تهران بپردازیم، البته قریب به ۳ میلیون سند و مستندات درباره شهدا جمع‌آوری و بانک اطلاعاتی گردآوری شده است.

مدیر شبکه تهران خاطرنشان کرد: گردآوری اسناد از زندگی‌نامه شهدا، به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به وظیفه و تکلیف رسانه‌ای خود در قبال شهیدان عمل کرده و با تدوین و تولید برنامه‌های تلویزیونی، به بیان ابعادی از شخصیت و زندگی شهیدان بپردازیم.

ارسال نظرات