عملیات وعده صادق معادلات نظامی جهان را برهم زد/ شکست ناپذیری اسرائیل برباد رفت

امام جمعه دیّر گفت: عملیات وعده صادق اگرچه بخشی از تنبیه این رژیم غاصب و جعلی است، اما دستاوردهای بزرگی دارد و معادلات نظامی جهان را برهم زد و از این تاریخ به بعد دیگر معادلات بهم خورده است.
کد خبر: ۹۵۹۱۸۱۷
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹

عملیات وعده صادق معادلات نظامی جهان را برهم زد/ شکست ناپذیری اسرائیل برباد رفت

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیّر، حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیّر شامگاه یکشنبه در آیین جشن بزرگ حمایت از پاسخ موشکی و پهپادی سپاه پاسداران به رژیم صهیونیستی در ساحل شهر دیّر با تبریک عملیات غرورآفرین وعده صادق، اظهار داشت: رزمندگان اسلام ضربه ای کوبنده و تاریخی بر پیکر رژیم منحوس و خبیث صهیونیستی زدند.

وی افزود: بعد از جنگ ۶ روزه اعراب با اسرائیل در سال ۱۹۶۷، برای اولین بار است که یک کشوری از خاک خود رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار می دهد.

امام جمعه دیّر با بیان این که این ضربه حیثیتی برای این رژیم باقی نگذاشت، ادامه داد: این ضربه هم توان بازدارندگی رژیم صهیونیستی و حامیان او را به چالش کشید و هم شکست ناپذیری او را در مقابل جهانیان بر باد داد.

حجت الاسلام حسینی گفت: این عملیات اگرچه بخشی از تنبیه این رژیم غاصب و جعلی است، اما دستاوردهای بزرگی دارد و معادلات نظامی جهان را برهم زد و از این تاریخ به بعد دیگر معادلات بهم خورده است.

وی بیان داشت: ایران اسلامی با قاطعیت و صلابت اعلام کرده است که اگر از این پس این رژیم کودک کش بخواهد دست از پا خطا کند، این حمله اخیر آغاز راه است و در آینده هم از خاک کشورمان رژیم صهیونیستی بسیار شدیدتر و قوی تر از این عملیات فعلی مورد حمله قرار خواهد گرفت.

امام جمعه دیر خاطرنشان کرد: از نیروهای مسلح و نیروی هوافضای سپاه و همه عزیزانی که در اقدامات اخیر نقش آفرین بودند و دل ملت ایران و رزمندگان جبهه مقاومت بویژه مردم مظلوم غزه را شاد کردند قدردانی می کنیم.

وی افزود: وعده ای که رهبر معظم انقلاب مبنی بر سیلی سخت و حمله ای پشیمان کننده به رژیم صهیونیستی داده بودند با این حمله وعده صادق شد و تحقق پیدا کرد.

حجت الاسلام حسینی ابراز کرد: این عملیات فقط با رژیم صهیونیستی و گنبد آهنین و فلاخن داوود و سامانه پیکان مواجه نبود بلکه آمریکا و فرانسه و انگلیس و بعضی از کشورهای مرتجع منطقه هم برای این که بتوانند جلوی موشک ها و پهپادهای ما را بگیرند دست به کار شدند و خیلی هم هزینه کردند اما اراده خداوند بر اراده آنها غالب شد و این چنین رسوا شدند.

وی گفت: دشمن در صدد است از طریق تبلیغات گمراه کننده خود در داخل این پیروزی بزرگ را ناچیز جلوه دهد و بتواند این شکستی که آمریکا و رژیم منحوس متحمل شده اند را کوچک و دستاورد این عملیات را ناپچیز جلوه دهد.

امام جمعه دیر تاکید کرد: همه هوشیار و بیدار باشیم و در مقابل ایادی دشمن با صبر و تحمل بایستیم و اگر کسانی را دیدیم که واقعا در زمین دشمن بازی می کنند، آنها را معرفی کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار