فرمانده سپاه کربلا از تشکیل زنجیره انسانی مردم دیار علویان در قدردانی و حمایت از عملیات تاریخی و غرورآفرین وعده صادق و طرح نور در سواحل دریای خزر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۱۸۶۵
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، فرمانده سپاه کربلا از تشکیل زنجیره انسانی مردم دیار علویان در قدردانی و حمایت از عملیات تاریخی و غرورآفرین وعده صادق و طرح نور در سواحل دریای خزر خبر داد.

سردار مسلمی با بیان اينکه با نظر استاندار مازندران از همه ظرفیت های استان برای اجرای و انجام زنجیره انسانی باید استفاده شود و به همین منظور امروز در جلسه ای، با هدف بسیج نهادها و دستگاه های اجرایی برای بهره مندی از همه ظرفیت های لازم تاکید شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران زمان تشکیل این زنجیره انسانی را ۳۰ فروردین ماه ساعت ۱۰ صبح در سراسر سواحل استان اعلام و خاطرنشان کرد: برآورد ما این است که حدود ۲۰۰ هزار نفر از مردان و زنان غیور استان در این پویش شرکت کنند.

بگفته سردار مسلمی، پیام مردم استان با برگزاری این پویش حمایت از عملیات غرورآفرین وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی و همچنین حمایت از نیروهای فراجا در اجرای طرح عفاف و حجاب و مقابله با آن دسته ی قلیل از گروه ها و افراد هنجارشکن در این حوزه است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار