سرهنگ عرفانی مقام به برگزاری اجلاسیه شهدای شهرستان دنا در تیرماه سال‌جاری اشاره کرد و گفت: این اجلاسیه در آستانه دومین کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۹۱۹۱۹
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، در آستانه‌ برگزاری دومین‌کنگره‌ ملی‌ شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد نشست کمیته‌ فضای‌ مجازی و رسانه اجلاسیه‌ شهدای‌ شهرستان‌ دنا برگزار شد.

سرهنگ صادق عرفانی مقام در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت کمیته فضای مجازی و رسانه گفت: در جنگ نرم کنونی فعالان فضای‌مجازی و رسانه پیش‌قراولان جنگ‌نرم هستند.

وی افزود: امروزه نقش فضای مجازی در ایران و جوامع بین‌الملل بر کسی پوشیده نیست، دشمن با وارونه نشان دادن واقعیت‌ها در فضای مجازی قصد نفوذ بر اذهان مردم به‌خصوص جوانان را دارد.

وی در ادامه به تشریح برنامه‌های کمیته‌های این اجلاسیه و کنگره ملی شهدای استان پرداخت و گفت: کمیته فضای مجازی و رسانه یکی از مهم‌ترین کمیته‌های این اجلاسیه است که در تولید محتوا و انتشار و معرفی شهدای شهرستان دنا نقش مهمی را بر عهده دارد.

این فرمانده در پایان با تاکید بر دعوت مدیران ادارات مرتبط در جلسات بعدی این کمیته گفت: با توجه به موفقیت‌های گردان‌های سایبری و فعالان فضای مجازی دنا در بحث ترندینگ شبکه‌های اجتماعی امید است شاهد پویایی و موفقیت این کمیته باشیم.

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار