خبرهای داغ:
فرمانده سپاه نینوا:

شاخ معاندان با سیلی به رژیم صهیونیستی شکست/دل امت اسلامی با عملیات نظامی وعده صادق شاد شد

سردار علی ملک شاهکوهی گفت: سیلی محکمی که توسط ایران به اسرائیل زده شد دل پیامبر عظیم الشان اسلام را شاد کردند اسرائیل، ریشه همان‌هایی هستند که پیامبر(ص) را زجر می‌دادند.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۱۵
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴

شاخ معاندان با سیلی به رژیم صهیونیستی شکست/دل امت اسلامی با عملیات نظامی وعده صادق شاد شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا صبح امروز در دوره آموزشی تخصصی تربیت کنشگر فرهنگی و راهبر جمعیت که در دانشگاه مائده شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: اسرائیل را با قریب به ۳۰۰ موشک هدف قرار دادیم، موشک‌های سپاه از هفت استان به سمت رژیم صهیونیستی فرود آمد و سیستم‌های راداری و پدافندی اسرائیل را ناکام گذاشت.  

وی تصریح کرد: پیچیده‌ترین و حساس‌ترین عملیات موشکی در اسرائیل توسط ایران اجرایی شد، موشک‌های ما از دو کشور عبور کرد تا به اسرائیل برسد و از طرفی موشک‌ها باید از چهار لایه محافظتی در داخل اسرائیل و سه لایه محافظتی از خارج اسرائیل عبور می‌کرد تا مراکز حساس نظامی این رژیم منحوس را هدف قرار دهد.  

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه موشک‌های ما فقط مراکز نظامی را هدف قرار داده است، ابراز کرد: حکومت ولایی جمهوری اسلامی برای نخستین‌بار توانست به رژیم صهیونیستی سیلی محکمی بزند این افتخار ایران به تنهایی نیست این افتخار امت اسلامی جهان اسلام است.  

ملک‌شاهکوهی با اشاره به اینکه هماهنگی و انسجام عملیات در داخل کشور بی‌نظیر بود، خاطرنشان کرد: دل امت اسلامی از این عملیات نظامی شاد شد و کسی نمی‌تواند نگاه چپ به کشور ما کند ایران یک کشور قدرتمند است.  

وی با بیان اینکه عملیات نظامی سپاه باعث شد شاخ معاندین نظام بشکند، افزود: سیلی محکمی که توسط ایران به اسرائیل زده شد دل پیامبر عظیم الشان اسلام را شاد کردند اسرائیل، ریشه همان‌هایی هستند که پیامبر(ص) را زجر می‌دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار