بیانیه بسیج دانشجویی راور در حمایت از عملیات سپاه پاسداران

کد خبر: ۹۵۹۲۰۲۲
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پی عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی، بسیج دانشجویی شهرستان راور بیانیه‌ای صادر نمود:


بسم الله الرحمن الرحیم
وَ مَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآیاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْها إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ
ستمکارتر از کسى که به وسیله‌ی آیات پروردگارش تذکر داده شود، سپس از آن‌ها روى برگرداند، کیست؟ بى تردید ما از مجرمان انتقام می‌گیریم (سجده آیه ۲۲)
جمهوری اسلامی ایران همواره در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نشان داده است که آغازکننده‌ی هیچ جنگی نبوده و در عین حال هیچ تهدید و تجاوز از سوی دشمنان این مرز و بوم را بی‌پاسخ نگذاشته است.
رژیم سفّاک، منحوس و کودک‌کش صهیونیستی در روز‌های اخیر با حمله‌ی متجاوزانه‌ی خود به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه –که همانا به منزله‌ی خاک جمهوری اسلامی است- باردیگر خوی شیطانی، حیوانی و تروریستی خود را بر کل جهان ثابت و در تاریخ ماندگارتر کرد.
شب گذشته شاهد بودیم که رزمندگان غیور سپاه همیشه پیروز و سرافراز با حمایت و همراهی غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، در راستای اجرای دستور و فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) که در بیانات اخیر تاکید کرده بودند «رژیم خبیث اشتباه کرد و باید تنبیه بشود و تنبیه خواهد شد»، با اجرای عملیات غرور آفرین «وعده صادق» و با موشک باران سرزمین‌های اشغالی، سرانجام کابوس وحشتناک صهیونیست‌ها را تعبیر کرده و لرزه بر جان اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم منحوس انداختند.
بی‌تردید رژیم غاصب صهیونیستی در صورت تکرار اشتباهات قبل، سیلی محکم‌تری از سوی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهد خورد.
ما دانشجویان دانشگاه پیام نور شهرستان راور ضمن حمایت قاطع از این اقدام غرورآفرین سپاه همیشه سرافراز اسلام، آماده‌ایم با لبیک‌گویی به مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا، تا آخرین قطره‌ی خون و تا پای جان از این مرز و بوم دفاع نموده و بینی دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و تمامی حامیان این رژیم سفاک را بر خاک بمالیم.

بسیج دانشجویی شهرستان راور

ارسال نظرات
آخرین اخبار