بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رفسنجان به مناسبت در حمایت از سپاه پاسداران

کد خبر: ۹۵۹۲۰۲۵
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج، در پی عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رفسنجان بیانیه‌ای صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم

《اَنا مِنَ الْمُجرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ》

پس از سکوت و انفعال بی شرمانه‌ی شورای امنیت سازمان ملل متحد و سایر نهاد‌های بین المللی، سرانجام موعد عمل به وعده‌ی انتقام فرارسید وباری دیگر، صدق گفتار سران جمهوری اسلامی ایران بر همگان اثبات شد.

این تازه، آغاز پاسخ‌هایی به خون به ناحق ریخته شده و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران در جنایت این رژیم خبیث و کودک کش صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق است.
کاش چشم‌های کورشان یک بار برای همیشه براین حقیقت عظیم گشوده می‌شد که ملتی که سرور آزادگان جهان را الگوی خویش میداند از مرگ و شهادت نمی‌هراسد و مرگ سرخ را فخر خویش میداند.
برادران مجاهد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دادند ک نخواهند گذاشت حتی قطره‌ای از خون کودکان و زنان و مردان بی گناه پایمال شود.
با گرامی داشتن یاد شهید طهرانی مقدم، شهید سلیمانی، شهید موسوی، شهید زاهدی، شهید رحیمی و سایر شهدای راه طریق قدس، جامعه دانشگاهی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان رفسنجان در سایه درایت فرماندهی کل قوا و با قدردانی و دست مریزاد به دلاوران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین ارتش جمهوری اسلامی ایران، حمایت قاطع خود از تصمیم شورای عالی امنیت ملی و عملیات «وعده صادق» را اعلام می‌دارد و استمرار پیروزی‌های جبهه‌ی مقاومت را از محضر خداوند تعالی خواستار است و رسالت خود درجهت تبیین ابعاد گوناگون این رویداد عظیم در فضای تمدن ساز دانشگاه پیام نور شهرستان رفسنجان را به جد پیگیری خواهد کرد.

به امید آزادی قدس شریف
بسیج دانشجویی بقیه الله دانشگاه پیام نور رفسنجان

ارسال نظرات
آخرین اخبار